REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Sivas Firması Veragrup Sivas’ta Üretip ABD’ye ihraç Ediyor! Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

18 Ekim 2021 - 06:54

Sivas Firması Veragrup Sivas’ta Üretip ABD’ye ihraç Ediyor! 

Son Güncelleme :

17 Mayıs 2020 - 23:19

Sivas Firması Veragrup Sivas’ta Üretip ABD’ye ihraç Ediyor! 

Sivas’ın son dönemlerde atılım gerçekleştiren firması Veragrup bünyesinde faaliyet gösteren Forlife Mobilya ve Verapen tarafından üretilen mobilyalar ABD’ye ihraç edildi.

Sivas Firması Veragrup Sivas’ta Üretip ABD’ye ihraç Ediyor!

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdikleri Libya ziyareti ile de benzer anlaşmaların temelini de atan firma yetkilileri önümüzdeki aylarda da Libya’ya ihracat gerçekleştirileceğini belirtti.

Veragup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Coşar yaptığı açıklamada “Sivas’ta üretip Yurt dışına ihraç ediyoruz. DMO ile de üretimlerimiz ülkemizde kullanılıyor. Markamız ulusal çapta duyulan bir marka oldu. Sivaslı olmaktan gurur duyuyoruz. Onlarca istihdam ile ekonomimize katkı sağlıyoruz. Bize inanan güvenen herkese teşekkür ederiz. Korona sürecinde personellerimizle üretimlerimizi devam ettirdik. Ülkemiz ve ilimiz Sivas’ta inşallah en kısa sürede bu korona virüs illetinden kurtulur” dedi.

FİRMA HAKKINDA

VERAPEN AHŞAP PVC İNŞAAT LTD.ŞTİ. uzun bir geçmiş ve bu sürede kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla, güven içinde ilerlemektedir.

ELEKTRİK ve İNŞAAT firmaları ile birlikte ticari faaliyetine 1987 yılında başlamış ve bu güne kadar büyük projelerde yüklenici konumlarında bulunmuştur.

1995 yılında inşaat, 2000 yılında mobilya ve pvc kapı-pencere sistemleri sektöründe en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle 21. yılın sonunda da devam etmektedir. Mobilya üzerinde yaptığımız atılım ile birlikte FORLİFE markamız la birlikte OTEL, HASTANE, DMO ve inşaatlarda MUTFAK işleri ile birlikte mobilya AHŞAP sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı ticaretimiz büyük bir emek ve azim le devam etmektedir.

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.