DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.147.013 2.012

Büyük Sivas Haber WhatsApp kanalı açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Sivas Haber WhatsApp kanalı açıldı

Meta’nın anlık mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinde Kanal isimli hizmetini kullanıma açtı. Büyük Sivas Haber de WhatsApp Kanalını açtı. Büyük Sivas’ı takip ederek son dakika haberlere anında erişebilirsiniz. Nasılı haberimizde…

Büyük Sivas Haber WhatsApp kanalı açıldı

WhatsApp Kanallar, Türkiye’de de hizmet vermeye başladı… İnsanları, kurumları, spor kulüplerini, sanatçıları takip edebileceğiniz bu platformda Büyük Sivas Haber de hesap açtı.

Kişisel mesajlaşmaların aksine, WhatsApp kanallarda, kullanıcılar gönderilen mesaj ve linklere cevap yazamıyor fakat emoji kullanarak tepki gösterebiliyor ve en çok etkileşim alan paylaşımları görebiliyor.

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.

Eğer WhatsApp hesabınızda Kanallar’ı göremiyorsanız, uygulamanızı güncelleyin.

Büyük Sivas Haber‘in web sitesinin kanalına katıldıktan sonra bildirimleri almak için ekranın üzerindeki çan işaretini tıklayın. Bunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kanal üzerinden son dakika haberler, fotoğraflar, videolar ve anketler paylaşılacak.

Kanallar, “Güncellemeler” ekranının altında yer alırken, iPhone’larda bu bölüm Sohbetler, Topluluklar, Aramalar, Ayarlar kısmının yer aldığı en altta bulunuyor. Android telefonlarda ise ekranın üzerinde görülüyor.

TELEFON NUMARANIZ GÖRÜNMEYECEK

Büyük Sivas Haber kanalını takip ederseniz, hesabın yöneticisinin iletişim bilgilerine erişemeyeceğiniz gibi güvenlik gerekçeleriyle sizin iletişim bilgileriniz de kimseyle paylaşılmayacak.

WhatsApp Kanal’daki mesajlar 30 gün saklı tutulduktan sonra silinecek.

‎WhatsApp’ta Büyük Sivas Haber kanalını takip edin:

https://whatsapp.com/channel/0029Va5pYUT4yltXthYLFK3d

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

KEMAL 29 Eylül 2023 / 22:53 Cevapla

NE OLACAKKİ MİLLETİN OZEL HAYATİNİ SİZEMİ ÇEKİP GONDEREK BU HABERMİ OLUYOR …BU RESMEN DİNEN İNSAN ARASTİRMAK İNSANLARİN AYİPLARİNİ BİLDİRMEK KUSURLARİNİDA….İNSANLARİ ÇEKİŞTİRMEK KUSURLARİNİ AÇİĞA VURMAK DİNEN BÜYÜK GÜNAH HABERİNİZ OLSUN