DOLAR 27,4051 % 1.83
EURO 28,9989 % 1.96
STERLIN 33,5429 % 1.15
FRANG 29,8396 % 2.15
ALTIN 1.651,54 % 1,86
BITCOIN 730.002 -0.436

Burç Yorumları 9 Aralık

Yayınlanma Tarihi : Google News
Burç Yorumları 9 Aralık

Günlük Burç Yorumları

Koç: Enerjinizi başarılı olmak veya isteklerinize ulaşabilmek için kullanmalısınız. Duygularınızı da aynı şekilde maçlarınıza faydası varsa ön plana çıkartmalısınız. Mücadele gerektiren ortamlara katılmaktan çekinmiyorsunuz. Başarmak için ve kazanmak için ön plandasınız. Seyahatler, yeni heyecanlar ve girişimler ya da sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

Boğa: İşle ilgili toplantılar, ziyaretler veya seyahatler imajınızı veya işle ilgili planlarınızı olumlu etkileyebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde bazı son dakika değişikliklerinin sizi şaşırtmasına izin vermemelisiniz. Siz işlerinizi gereği gibi ele alın gerisi gelecektir. Maddi bazı fırsatlar söz konusu olabilir iki üç gün içinde.

İkizler: Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız. Borç alıp vermek veya lüks harcamalar yapmak için uygun günler değil. Sevdiğiniz kişiler için özel veya farklı bazı şeyler yapma fırsatı bulabilirsiniz. Hoş ziyaretler veya seyahatler söz konusu olabilir.

Yengeç: Pratik işlerle uğraşmalı ve hayata daha pratik yaklaşmalısınız. Birkaç gün için sizden gereğinden fazla görev ve sorumluluk bekleyen kişiler olabilir. Talepleri geri çevirmenizde fayda var. Daha özgün yollardan giderek daha iyi bir gelecek kurabilirsiniz.

Aslan: Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından keyifli günlerdesiniz ve yenilikler de var. Duygularınızı açıkça dile getirmeniz olumlu değişiklikleri ve iş hayatınız ya da özel yaşamınız açısından ilerleme şansını ön plana çıkartabilir. Seyahatler veya ziyaretler bugünden itibaren hafta sonu boyunca keyifli ve üretken ilişkileri hayatınıza taşıyabilir.

Başak: Birkaç gün için suları dalgalandırmamakta fayda var. Zira olumsuzlukların asıl sebebi gibi görünmek istemezsiniz. İlerleme sağlamanın veya insanları ikna etmenin, negatif değil pozitif olarak daha kolay olduğunu unutmamalısınız.

Terazi: Fiziksel anlamda sizi rekabete zorlayan olaylar kendinize güveninizin artmasını sağlayabilir. Sakinliğinizi korumanız gereken birkaç gün. Sizi ya da sevdiğiniz kişileri üzmek isteyen veya bu amaçlı tartışmalar çıkartan kişilerden uzak durmalısınız. Zira, şanslı günlerinizdesiniz, bu işlerle vakit kaybetmeyin ve yapmak istediğiniz şeylere odaklanın.

Akrep: Başarılarınızı kıskanan kişilerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayabilecek işlere odaklanmanın faydasını göreceğiniz günler. Eleştiri ve şikayetlerden kurtulabilecek zekaya sahipsiniz.

Yay: Evinizde veya yaşam tarzınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Birkaç gün için, aşk hayatınıza veya sevgi temalı ilişkilerinize öncelik vermeli, size keyif veren şeylerle ilgilenmelisiniz. Geçmiş geçmişte kaldı önünüze bakmalısınız.

Oğlak: Hayallerinizi sınırlamamanız sıra dışı fikirlere imza atmanız anlamına gelebilir. Fakat zamanınızı ve gücünüzü daha verimli kullanmalısınız. Kendinizi biraz fazla yormuş olabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Kova: Elinizdeki işleri aksatmamalısınız. Böylelikle daha büyük projelere odaklanma fırsatı bulabilirsiniz. Bu süre zarfında elinize güçlü fırsatlar geçebilir.

Balık: Aile ilişkilerinin hassaslaştığı bir dönem olabilir. Sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınızın ağırlaşması sizi yıldırabilir. Hayır demesini bilmelisiniz. Aklınızdaki soru işaretlerinizi yok etmek için daha yaratıcı işlerle ilgilenmenin vakti geldi.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/


YORUM YAP