Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Gönülleri Adeta Bir Bir Fethediyor

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Gönülleri Adeta Bir Bir Fethediyor
26 Aralık 2019 - 16:11

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkanı seçilen Hilmi Bilgin Sivaslıların gönlünde geçen 9 aylık süreçte adeta taht kurdu. Özellikle tepeden tırnağa yaptığı değişikliklerle “Gönül Belediyeciliği” nasıl yapılırmış bunu herkese kanıtladı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Gönülleri Adeta Bir Bir Fethediyor

Özbelsan’ın başına koyduğu Ahmet Kuzu, Hilmi Bilgin’in en isabetli görevlendirmelerinden biri olarak gösterilirken, yediden yetmişe herkesle olan sıcak ilişkisi sayesinde Başkan Bilgin’in sırtındaki büyük bir yükü kalkmış oluyor.

Yine Başkan Yardımcılarından Levent Olgun, vatandaşların yorumuyla arı gibi çalışıyor ve çalışkanlığı, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla kurduğu ilişkilerle Başkan Bilgin’e yük olmuyor yük alıyor.

Bu iki ismin dışında diğer Başkan Yardımcıları, Özel Kalem, İmar vb. müdürlükler ise bekleneni çok veremiyor şeklinde yorum yapılıyor.

Haberin kapak fotoğrafına konu olan Sivas Sami Aydın Tüneli’nin yarım kalan işi de yine Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu ve Başkan Yardımcısı Levent Olgun eliyle çözülen konular arasına ekleniyor.

Sivaslılar Belediye de çalışan tüm yetkililerin Ahmet Kuzu ve Levent Olgun’u örnek almasını istiyor.

Ayrıca Başkan Bilgin’in yeni yıl ortalarına doğru da Belediye bir çok noktada revizyona gideceği konuşuluyor.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]