Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

İsmet Yılmaz Beşir Köksal’ı Ziyaret Etti

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İsmet Yılmaz Beşir Köksal’ı Ziyaret Etti
141
23 Mart 2019 - 11:42

AK Parti Sivas Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.

İsmet Yılmaz Beşir Köksal’ı Ziyaret Etti

Ziyarette konuşan Köksal, üniversiteye yapılan 10 bin kişilik öğrenci yurtlarının ve halk otobüslerinin tek bilet uygulamasının esnafı mağdur ettiğini dile getirdi.

AK Parti Sivas Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği´ni (SESOB) ziyaret etti.

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Sivas´ta bulunan Mili Savunma Komisyonu Başkanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, esnaf teşkilatını ziyaret ederek, SESOB Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleri ve oda başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu´nun da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Köksal, esnaf teşkilatının çalışmaları ve sorunları hakkında Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz´a bilgi verdi.

Üniversiteye yapılan 10 bin kişilik öğrenci yurtlarının ve halk otobüslerinin tek bilet uygulamasının esnafı mağdur ettiğini ifade eden Başkan Köksal, yurt işletmecilerinin zor durumda kaldığını ve şehir içerisindeki esnafların da işlerinde düşüş olduğunu kaydetti.

Sorunların çözümü için gerek bakanlık yaptığı  dönemde gerekse de Milli Savunma Komisyonu başkanlığı döneminde esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Milletvekili Yılmaz´a teşekkür eden Başkan Köksal,  yerel ve yasal sorunların çözümü için de desteğinin devam etmesini temenni etti.

Her zaman esnaf teşkilatına önem verdiklerini, zaman zaman esnafları ve esnaf teşkilatını ziyaret ederek Birlik Başkanı Beşir Köksal ile istişarede bulunduklarını dile getiren Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas´ın menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade  etti.

Milli Eğitim Komisyonu Başkanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, oda başkanlarının sorularını da cevaplandırdı. (İrade)

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 339
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 252
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 5
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58