Başkan Yardımcısı Levent Olgun Yazın Olduğu Gibi Kışında Hep Sahada!Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

23 Ocak 2021 - 04:31

Başkan Yardımcısı Levent Olgun Yazın Olduğu Gibi Kışında Hep Sahada!

Son Güncelleme :

25 Kasım 2020 - 15:56

Başkan Yardımcısı Levent Olgun Yazın Olduğu Gibi Kışında Hep Sahada!

Sivas Belediye Başkanlığı’nın tartışmasız en çalışkan Belediye Başkan Yardımcısı olan Levent Olgun bütün yaz boyunca çalışmalarını sürdürdü.

Başkan Yardımcısı Levent Olgun Yazın Olduğu Gibi Kışında Hep Sahada!

Dönem dönem farklı isimlerde olan Belediye Birimleri Başkan Yardımcısı Levent Olgun’a bağlandı. Öncesinde aksaklık yaşanan alanlarda dümenin başına Olgun geçtikten sonra adeta hızla sonuçlar alındı.

Çok hızlı bir şekilde bir çok okul, hastane, ana caddeler ve dar yollarda yaz boyu asfaltlama çalışmaları yapıldı.

Sivas’ta daha önceden hiç olmayan bisiklet ve yürüyüş yolları inşa edildi.

Aynı şekilde bu güne kadar ne Doğan ürgüp döneminde ne de Sami Aydın döneminde girilmeye cesaret edilemeyen bölgelerde Başkan Hilmi Bilgin’in talimatıyla ve Levent Olgun’un eliyle alt yapı çalışmaları gerçekleştirildi.

Bir çok bölgeye çok kısa sürelerde büyük bölge parkları ve yeşil alanlar kazandırıldı.

Özetle geçen bir sezonda Sivas’ta gözle görülür çalışmaların tamamı Başkan Bilgin’in talimatı Levent Olgun’un ise eliyle gerçekleşmiş oldu.

Kış gelmesine rağmen Başkan Olgun’a bağlı tüm ekiplerin halen saha da olduğunun gözlenmesi ise Sivaslıları memnun ediyor.

Dönem dönem Sivas’ta olmayan diğer Başkan yardımcıları gibi Başkan Olgun’un ise Sivas dışında her hangi bir çalışma, toplantı veya tatile çıkıp çıkmadığı ise merak ediliyor.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.