DOLAR 32,1922 % 0.09
EURO 35,0015 % -0.03
STERLIN 40,9634 % 0.01
FRANG 35,3140 % 0.05
ALTIN 2.498,38 % -0,19
BITCOIN 69.725,25 -1.685

Başkan Sezerer’e TGF’de Önemli Görev

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Sezerer’e TGF’de Önemli Görev

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Sivas İl Temsilcisi ve Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, Gebze’de gerçekleştirilen Basın Vakfı’nın Genel Kurulu’nda 2. Başkan olarak Genel Başkan Yardımcısı ve İç Anadolu Bölge Sorumlusu olarak seçildi.

Başkan Sezerer’e TGF’de Önemli Görev

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 69. Başkanlar Konseyi toplantısı Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen cemiyet başkanları ve gazetecilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Anadolu basınının son durumu, sıkıntıları ve çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı TGF 69. Başkanlar Konseyi toplantısının ardından Basın Vakfı Olağan Genel Kurulu ’da gerçekleştirildi.

Genel Kurulda yapılan seçim sonrasında TGF Sivas İl Temsilcisi ve Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, 2. Başkan olarak Genel Başkan Yardımcısı ve İç Anadolu Bölge Sorumlusu olarak seçildi.

Genel kurulda, kendisine teveccüh göstererek 2 önemli göreve daha layık görenlere teşekkür eden, TGF Genel Başkan Yardımcısı ve İç Anadolu Bölge Sorumlusu hakan Sezerer, “Omuzlarımızda ki yük biraz daha artmıştır.

Bu yükü, mesleğimizi korumayı amaçlayan herkes ile dayanışma ruhu içinde taşıyarak mücadelemizi sürdüreceğiz. Bizim yolumuz dayanışmayı güçlendirerek, gazetecilerin meslek onuruna sahip çıkmasını sağlamaktır” diye konuştu.

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP