DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.124.327 2.677

Başkan Burhanettin Kuru evladı Muhammet Emir ile Zeybek oynadı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Burhanettin Kuru evladı Muhammet Emir ile Zeybek oynadı

AK Parti Sivas’ta 2009 – 2014 yılları arasında 5 yıl süreyle İl Başkanlığı yapan ve görev yaptığı süre zarfında ciddiyeti, kurum ve kuruluşlara olan hakimiyeti ile nam salan, şuan da da Sivas merkez İl Genel Meclis Üyeliği görevini yürüten Avukat Burhanettin Kuru, evladı Muhammet Emir için sünnet merasimi tertip etti.

Başkan Burhanettin Kuru evladı Muhammet Emir ile Zeybek oynadı

Hisar Düğün salonunda gerçekleştirilen merasime AK Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcılığı görevinde bulunan büyük siyasetçi Ekrem Erdem başta olmak üzere, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Milletvekili Semiha Ekinci, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Rektör Alim Yıldız, STSO Başkanı Mustafa Eken, SESOB Başkanı Hakan Demirgil, SEKKK Başkanı Mesut Dursun, Sivas Belediyesi e. Başkanı Sami Aydın, siyasi parti il, ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri, stk temsilcileri ve çok sayıda katıldı.

Bakan İsmet Yılmaz ve Habib Soluk ise Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay‘ın oğlunun düğünü nedeniyle Ankara’da olduğu için Sivas’taki merasime katılamadı.

Düğünde dikkat çeken bir diğer durum ise, şu sıralarda devam eden bir çok seçimde karşılıklı aday olan isimlerinin tamamının Başkan Kuru’yu yalnız bırakmaması oldu. Bu durum Başkan Kuru’nun İl Başkanı olarak görev yaptığı süre zarfında ve sonrasında izlemiş olduğu kucaklayıcı ve toparlayıcı hayat tarzının yansıması olarak değerlendirildi.

ZEYBEK OYNADI!

Genellikle ciddi duruşuyla tanınan Başkan Kuru’nun salondaki misafirlere yaptığı sürpriz büyük beğeni topladı.

Oğlu Muhammet Emir ile sahneye çıkan Başkan Kuru evladı ile karşılıklı oynadıkları zeybekle her ne kadar ciddiyeti ve ağır duruşuyla Sivas’ta tanınsa da ortaya koyduğu bu hareketi ile herkesi şaşırttı.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP