SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Yerli Vampir Baran, Alacakaranlık’ta ki Edward’a Çok Benziyor

Yerli Vampir Baran, Alacakaranlık’ta ki Edward’a Çok Benziyor
Bu haber 11 Ocak 2018 - 12:06 'de eklendi

Genç yetenek Baran, Twilight (Alacakaranlık) serisindeki efsane karakter Edward’a (Robert Pattinson) olan şaşırtıcı benzerliği ile hayranlarının dikkatini çekiyor.

Yerli Vampir Baran, Alacakaranlık’ta ki Edward’a Çok Benziyor

Baran’ın Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardaki dünyaca ünlü oyuncuya olan benzerliği giderek çok sayıda kişinin radarına giriyor. Yerli VampirBaran, stili ve imajı ile de hayranları tarafından Edward’a çok benzetiliyor.

Yerli Vampir’in Albümü Şubat’ta Çıkıyor

Baran’ın 15 gün sonra yeni şarkılarının tanıtım videoları Youtube kanalında ve Instagram hesabında yayınlanmaya başlayacak. Şubat’ta piyasaya çıkması planlanan ve birçok ünlü isimle çalışılan albümde Alper Atakan, Ozan Çolakoğlu ve Selim Öztürk emeği geçen isimlerden sadece birkaçı.

Baran’ın resmi sosyal medya hesapları:,

Youtube: http://youtu.be/SGEqSSpNhOc

Instagram: http://instagram.com/baranoffiiicial

Baran Hakkında:

7 yaşından beri İstanbul’da yaşayanBaran, orta öğretimini tamamladıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Burada nota yazma ve nota okumayı (solfej) öğrendi. Gitar, bağlama ve piyano çalabilenBaran, üniversiteyi bitirdikten sonra bir sene İstanbul Üniversitesi Konservatuarı, Müzikal Bölümü’nde öğrenim gördü. Dans derslerinin yanı sıra BurakSarımola’dan oyunculuk dersleri aldı. 2016 yılında Keşanlı Ali Destanı ve Lüküs Hayat müzikallerinde rol aldı.

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER