DOLAR 32,2589 % 0.24
EURO 34,9314 % 0.24
STERLIN 41,0219 % 0.35
FRANG 35,2752 % 0.24
ALTIN 2.427,22 % 0,72
BITCOIN 67.059,51 -3.859

Bağımsız Aday Epsileli, Büyük İlgi Görüyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bağımsız Aday Epsileli, Büyük İlgi Görüyor

Sivas’ın Koyulhisar İlçesinden bağımsız Belediye Başkanı Adayı olan Yurdal Epsileli, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Bağımsız Aday Epsileli, Büyük İlgi Görüyor

31 Mart Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimine çok az bir süre kala her yerde olmasa da bazı seçim bölgelerinde vatandaş kararını vermiş gibi görünüyor. Bu görüntü en fazla Koyulhisar ilçesinde iyiden iyiye hissedilmeye başladı.

Yerel seçimlerde büyük bir sürpriz yaparak hiç bir partiden aday olmayan Sivas’ın ve Koyulhisar’ın tanınmış ve sevilen simalarından iş adamı Yurdal Epsileli oldu. Koyulhisar’dan bağımsız Belediye Başkan adayı olan iş adamı Yurdal Epsileli vatandaşın teveccühünü ve güvenini kazanmış durumda.

Seçim çalışmalarında her gittiği yerde büyük ilgi gören Epsileli, Koyulhisar’da belediye başkanlığı için büyük eşiği geçmiş gibi görünüyor.

Epsileli’nin Koyulhisar’da büyük ilgi ve teveccüh kazanmasının sebebi ise genç ve dinamik bir kişilik olması, Koyulhisar için hazırladığı sosyal, ekonomik ve kültürel projelerin ilgi görmesi, bu projelerin ilçenin ihtiyaçlarıyla ve halkın beklentileriyle örtüştüğü şeklinde görülüyor.

Özellikle İlçede gençler ve bayanlar için hazırladığı iş ve istihdam projeleri Epsileli’yi diğer adaylardan bir adım öne çıkarıyor. 31 Mart seçimleri öncesinde, Bağımsız belediye başkanı adayı Yurdal Epsileli’nin 31 mart’ta Koyulhisar’da belediye başkanı seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Edinilen bilgiye göre bağımsız aday Yurdal Epsileli yapılan anketlerde de birinci durumda.

Epsileli’nin özellikle bölgede istihdama büyük katkısı olması beklenen, Metal çivi ve çivi ürünleri üretim fabrikası, Ağaç ürünleri İşleme Fabrikası, ilçenin büyük zenginliği olan çeşitli yöresel ürünlerin satışı ve ilçe ekonomisine katkı sağlaması için, Yöresel Ürünler Satış Pazarı, Genç ve Kadın girişimciler için 1 yıl kira ödemesiz dükkan tahsisi projeleri, Koyulhisar halkı tarafından büyük ilgi görüyor.

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP