DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.148.936 -4.588

Aralık 5 Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aralık 5 Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Önümüzdeki üç hafta süresince reddedilmesi zor teklifler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi açıkça paylaşmalı ve size katkısı olabilecek kişilerle iş birliği içerisine girmelisiniz. Niyetinizi açıkça göstermenin bir zararı olmayabilir. Özgün fikirleriniz saygı görmenizi sağlayacaktır.

Boğa: Önümüzdeki üç hafta, arkadaşlarınızla ve ailenizle ilişkilerinizde dikkatli hareket etmelisiniz. Olayları farklı şekilde yapmanız problemlere neden olabilir. Seyahatler esnasında aksilikler çıkabilir veya resmi kurum ya da kuruluşlarla ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Planlarınızı bozabilecek kişileri saymıyorum bile.

İkizler: Önümüzdeki üç hafta boyunca yakın çevrenizden kişilere kişisel planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Değişiklik istemeniz güzel, ama değişikliğin en iyi şekilde planlanması gerekiyor. Aranızda yaş farkı olan kişilerle ilişkilerinizde daha hassas olmanız gerekebilir ve bu kişiler sizden yardım bekliyor olabilirler. Evinizde ve yaşadığınız yerde yapacağınız değişikliklerin faydasını görebilirsiniz.

Yengeç: Seçeneklerinizi doğru değerlendirmelisiniz. İşle eğlenceyi karıştırmanın faydasını görebilirsiniz. Yeni projeler için kendinize yeni çalışma alanları oluşturabilir veya evinizde organizasyonlar yapabilirsiniz Önümüzdeki üç hafta boyunca imajınızı yenilemenin, kendiniz ve sevdiğiniz kişiler için planlar yapmanın olumlu sonuçları olabilir. Ödüller ve takdirler ardından gelecektir.

Aslan: Önümüzdeki üç haftalık sürede sizden daha tecrübeli veya bilgi sahibi kişilerden öğrenecekleriniz olabilir. Bu sayede daha iyi bir konuma gelebilir ya da imajınızı parlatabilirsiniz. Sempatikliğiniz ve karizmanızla dikkatler üzerinizde toplanabilir. Etrafınızda şikayet eden veya eleştiren kişiler olması bu şansı kaçırmanıza neden olmamalı, dikkat!

Başak: Önümüzdeki üç hafta boyunca, savaşmanız gereken durumlar olabilir. Fakat riske girmemeli ve şartlarınızı zorlamamalısınız. Aşk hayatınız yanlış anlaşılmalara müsait. Fazla duygusal hareket edebilirsiniz. Şikayet ve eleştirilerin önüne geçmelisiniz.

Terazi: Önümüzdeki üç haftalık süreçte, tecrübeli, alanında uzman kişi ve grupların arasına dâhil olabilir, kendinizde kişisel bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Hem özel hayatınıza hem de etrafınıza güzel enerjiler verebilirsiniz. Aşk hayatınızda da olumlu etkiler altındasınız. Geçmişin izlerinin bugünlere etki etmesine izin vermeyin. Kendinize güveniniz tam olsun.

Akrep: Önümüzdeki üç haftalık süreçte, saygı duyduğunuz, değer verdiğiniz bazı kişiler neler yapmak veya sunmak istediğinizin farkına varıp size yol gösterebilir. Katılacağınız seminerler, konferanslar veya seyahatler asıl planlarınıza yeni düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyabilir. İleride size fayda sağlayacak işbirlikleri söz konusu olabilir.

Yay: Önümüzdeki üç haftalık süreçte, Duygularınızı içinize atmayın. Böylelikle çözemediğiniz sorunlar için bir açık kapı bulabilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara ise dikkat etmeli ve demagojilere izin vermemelisiniz.

Oğlak: Önümüzdeki üç haftalık süreçte, diyaloglarınız sıklaşıyor ve her zamankinden daha çok konuşmaya başlıyorsunuz. Daha açık iletişim kurmak en başta size iyi gelecektir. Daha çok dışarı çıkın ve daha çok paylaşımda bulunun.

Kova: Hislerinizi dizginlememeniz durumunda bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir. Önümüzdeki üç hafta boyunca günlük ziyaretler, seyahatler veya sevdiğiniz kişilerle programlar motivasyonunuzu artıracaktır. Özel hayatınızdaki problemleri günlük hayatınıza yansıtıp, neşenizi bozmayın. Sırlarınızı da kimseyle paylaşmayın.

Balık: Önümüzdeki üç hafta boyunca potansiyelinizi ve güçlü yönlerinizi farklı alanlarda kullanarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Bir süre kafanızı dinleyin ve üzerinizdeki yorgunluğu atmaya çalışın. Bu arada düzenli olarak spor yapmak da yararlı olabilir. Öğünlerinizi abartmayın.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/


YORUM YAP