SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas’ta Kavşak Ve Alt Geçit Çalışmaları

Sivas’ta Kavşak Ve Alt Geçit Çalışmaları
Bu haber 21 Ekim 2017 - 12:51 'de eklendiSivas‘ta kavşak ve alt geçit çalışmaları. Şehir trafiğini rahatlatmak adına Sivas Belediyesince, Gazi Lisesi Kavşağı’nda yürütülen alt geçit çalışması devam ediyor.

Alt Geçi t

Sivas Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, çalışmalrın sonunda kavşakta Esentepe mevksinden gelen araçlar trafiğe takılmadan alttan Kümbet mevkiine direkt geçecek. Zübeyde Hanım Caddesi ile Buhara Caddesi alt geçitle birbirine bağlanacak. Kavşağın üstünde ise yine dört yoldan trafiğin akışı birbirine bağlanırken sıkışıklığın önüne geçilmiş olacak.

Başkan Aydın, çalışmaları yerinde inceleyerek, bölgede yaşanan trafik sorununun önüne geçmek için Gazi Lisesi Kavşağı’nda alt geçit çalışmasını başlattıklarını söyledi.

Kısa bir sürede önemli bir yol kat ederek çalışmaların büyük kısmını tamamladıklarını aktaran Aydın, “Çalışma sürecinde bizlere destek veren mahalle halkına teşekkür ediyorum. Bazı bahçelerden yola kattığımız yerler var, muhtarın dükkanından kendi razılığıyla yer aldık, bunlar önemliydi. Bir müddet daha sabretmelerini istiyorum.” dedi.(AA)


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA