Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Ali Babacan’a Ulaşmak isteyenler Bunu Yaparsa Ulaşabilir! Kendisi Açıkladı

Ali Babacan’a Ulaşmak isteyenler Bunu Yaparsa Ulaşabilir! Kendisi Açıkladı
30 Kasım 2019 - 18:09

Katıldığı canlı yayında yaptığı açıklama ile kendisine nasıl ulaşılabileceğini anlatan Ali Babacan yapılması gerekenleri anlattı.

Ali Babacan’a Ulaşmak isteyenler Bunu Yaparsa Ulaşabilir! Kendisi Açıkladı

Açıklama sonrasında Ali Babacan’ın internet sitesine erişim dakikalar içerisinde kesintiye uğradı. Ali Babacan Habertürk kanalında Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtladıktan kısa süre sonra kapanan internet sitesine erişim gece saat 01.00 sıralarında tekrar sağlandı.

Yaptığı açıklamada Ali Babacan kendisine ait bir internet sitesi olduğunu ve gönüllü olmak isteyenlerin bu adresten kendisine ulaşabileceğini açıkladı.

alibabacan.com.tr adlı internet sitesini açtığını ve son derece basit tuttuklarını da belirten Ali Babacan, yeni internet sitesiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Parti kurulumu için “Gönlümüz geçen tarih 2019 sonuna kadar tüzel kişiliği kuracağız. Sonra teşkilatlanma aşaması olacak.” derken “Katkı vermek isteyen çok kişi var. Ben sadece referanslı olan 700 kişiyle görüştüm. Anadolu’da destek olmak isteyen çok kişi var. ” dedi.

Büyük Sivas Haber

 


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]