Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Aleyna Çakır Olayında Babanın Feryadı Yürekleri Burktu

Aleyna Çakır Olayında Babanın Feryadı Yürekleri Burktu
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
09 Eylül 2020 - 11:43

Türkiye’nin gündeminde yer alan Aleyna Çakır’ın sırlarla ölümü sonrası aile Müge Anlı programına konuk oldu.

-fatmanur akkişi

Aleyna Çakır Olayında Babanın Feryadı Yürekleri Burktu

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen 3 Haziran’da Ankara Keçiören’deki evinin salonunda yerde yüzüstü yatar halde ve boynunda bornoz kuşağı bağlı bulunmuştu. Genç kızı, cansız bedenini bulan erkek arkadaşı Ümit U.’nun 17 Nisan günü bayıltasıya kadar dövdüğü ve bu anları da Instagram’dan canlı yayınla paylaştığı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bu görüntüler sonrasında insanların aklına bu bir intihar mı cinayet mi soruları takılı kaldı.

Açıklanan adli tıp raporu sonrasında Sema’nın tırnaklarında erkeğe ait olduğu belirlenen DNA bulunduğu söylendi. İsmini vermek istemeyen bir seyirci yayına başlanarak olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarı sokakta bir araba durduğunu aracın içinden Aleyna ve sevgilisinin indiğini Aleyna’nın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü bunun ölmeden bir gece önce olduğunu söyledi. Programa katılan ev arkadaşı ise bir kavga esnasında sevgili ümit’in Aleyna’nın ağzına silah soktuğunu ifade etti.

Sevgilisinin Aleyna’nın ağzını kapatmaya çalıştığını sözlerine ekledi. Ardından canlı yayına Aleyna’nın yakın arkadaşı bağlandı. Beraber çalıştıklarını Aleyna’nın sevgilisi Ümit Can’ı çok iyi tanıdığını daha önce de birçok kez darp ettiğini ve bunu herkesin bildiğini söyledi. Ümit Can tarafından tehdit edilen Aleyna’nın kaç defa yardım istediğini ancak kimsenin yardımcı olmadığını aktarır.

Sözde sevgili ise programa katılıp aileden özür diledi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]