SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Albayrak’tan Sendikalara Örnek Davranış

Albayrak’tan Sendikalara Örnek Davranış
Bu haber 03 Kasım 2016 - 13:44 'de eklendi

Sivas’ın tanınmış simalarından olan ve sendikacılık olarak yaptığı çalışmalarla sürekli Sivas gündeminin üst sıralarında yer alan Türk Ulaşım-Sen Sivas Şube Başkanı Nurullah Albayrak, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sendikacılıkta farklı bir bakış açısı oluşturan Başkan Albayrak, adeta taraflı tarafsız tüm Sivaslının sevilen yüzü haline geldi.

Sendika üyelerine verdiği değer ve üyeleriyle sürekli iç içe bir görüntü çizen Başkan Albayrak, her gün farklı bir kurumda ziyaretlerini eksik etmiyor ve üyelerinin yanında olduğu bizzat kanıtlıyor.

Diğer sendika Başkanlarına çalışmalarıyla örnek teşkil eden Türk Ulaşım-Sen Sivas Şube Başkanı Nurullah Albayrak, son olarak Sivas Nuri Demirağ Havalimanı çalışanlarını, ARFF çalışanlarını ziyarette bulundu. Başkan Albayrak, sendikanın kadın kolları temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği ziyarette, üyeleri ile bir takım istişarelerde bulundu.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER