Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti Sivas SKM Başkanı Kütükde’den Yılmaz’a Ziyaret

AK Parti Sivas SKM Başkanı Kütükde’den Yılmaz’a Ziyaret
1.218
03 Şubat 2017 - 8:15

AK Parti Sivas İl Başkanlığının Referandum Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Yasin Kütükde, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan SKM Başkanı Kütükde, “Başta Sivas’ımızın ve Türkiye’nin medarı iftiharı olan Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz Beyefendiyi makamında ziyaret ederek, referandumu, Sivas’ımızın ve Türkiye’nin güncel konularını konuştuk. Değerli görüşlerini ve tavsiyelerini alarak bilgi alışverişinde bulunduk. Değerli zamanını bizlere ayırarak nazik misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür eder saygılarımı sunarım…” ifadelerini kullandı.

SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ (SKM) NEDİR?

Seçim dönemlerinde aktif görev alınmasını sağlamak ve teşkilatlar arasında seçim bilgi alışverişlerini sağlamak.

Görev Ve Sorumlulukları

Yönetici kadrolar tarafından seçim hukukunu iyi bilmesini ve seçim mevzuatının teşkilat kademelerine aktarılmasını sağlar. Seçime dönük parti içi eğitim seminerleri düzenler, genel merkezin hazırlamış olduğu dokümanları teşkilat kademelerine ulaştırır. Seçim döneminde parti propagandasının hazırlanmasına katkıda bulunur. Seçim koordinasyon merkezlerinde aktif olarak yer almasını sağlar.Seçim günü ve sonrasında bütün teşkilat kademeleri arasında bilgi akışının sağlıklı bir biçimde gerçekleştirir.


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 23
  • Hayır --> 84
  • Karasızım --> 6
  • Fikrim Yok --> 8
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58