DOLAR 32,4059 % 0.14
EURO 34,5524 % 0.34
STERLIN 40,4702 % 0.43
FRANG 35,5127 % 0.34
ALTIN 2.456,93 % 0,75
BITCOIN 2.196.958 0.086

AK Parti Sivas Kadın Kollarına Genel Merkezden 0 Km Araba

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Sivas Kadın Kollarına Genel Merkezden 0 Km Araba

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, Sivas Kadın Kolları Başkanlığına yeni araç tahsisinde bulundu.

Semiha Ekinci Başkanlığında her gün farklı bir anlamlı projeye imza atan AK Parti Sivas Kadın Kolları, gece gündüz demeden tüm üyeleri ile birlikte yoğun mesai harcıyor.

Kadın Kolları olarak sadece Sivas’ta yaptığı çalışmalarla değil, Ankara’da da Sivas’ı en şekilde temsil eden Başkan Ekinci ve Başkan Yardımcısı Ayla Çetinel’in göstermiş oldu başarılı çalışmalarına kayıtsız kalamayan Genel Merkez, sıfır kilometre bir araç tahsis ederek bir nevi İl Kadın Kollarını ödüllendirdi.

Konu ile ilgili facebook hesabından paylaşımda bulunan Ekinci, “Genel Merkez Kadın Kollarımız tarafından İl Kadın kolları başkanlarımıza tahsis edilen aracımızı teslim aldık. Bizlere bu imkanı sağlayan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan’ımız Sayın L. Selva Çam’a ve Emeği geçenlerden Allah razı olsun. HAYALDİ GERÇEK OLDU…” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas ailesi olarak, AK Parti Kadın Kolları Başkanlarına tahsis edilen yeni aracın hayırlı olmasını diler, Parti çalışmalarındaki başarılarının devamını dileriz.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.