Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Efe Zileli Kaybetti! Sağlık-Sen Sivas Şubesi Başkanı Adem Yaşin Oldu!

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Efe Zileli Kaybetti! Sağlık-Sen Sivas Şubesi Başkanı Adem Yaşin Oldu!
2.400
22 Eylül 2018 - 19:52

Bugün gerçekleştirilen seçimlerin ardından uzun yıllar boyunca Sivas’ta sağlık sendikacılığı alanında hizmetler veren Efe Zileli başkanlığı son buldu. Yapılan seçimleri 56’e karşı 104 oy ile Adem Yaşin kazandı.

Efe Zileli Kaybetti! Sağlık-Sen Sivas Şubesi Başkanı Adem Yaşin Oldu!

Sağlık Sen Sivas Şubesi Başkanı yapılan seçimlerin ardından değişmiş ve Sendika da Yaşin dönemi de başlamış oldu.

Adem Yaşin geçtiğimiz günlerde yapılacak olan seçimleri kazanacaklarının sinyalini aşağıdaki mesajı paylaşarak vermişti.

“2 Ağustos’ta başkan adaylığımızı açıklayarak çıktığımız yolda değerli üyelerimizin desteklerini açıkça gördük. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde 20 delegenin tamamı, Numune Hastanesi’nde 53 delegesinin tamamı, İl Sağlık Müdürlüğü’nde 23 delegenin 15’i desteklediğimiz listelerden çıktı. Değişim için çıktığımız bu yolda siz değerli üyelerimizle yürümek, desteğinizi hissetmek bizlere daima güç veriyor. 22 Eylül’de yapılacak olan Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Sivas Başkanlığı seçimlerinin ardından da beraber yapacağımız çok iş, katedeceğimiz çok yol var.”

SEÇİMİN ARDINDAN AŞAĞIDAKİ MESAJ PAYLAŞILDI

“Bugün gerçekleştirdiğimiz SAĞLIK-SEN İl Başkanlığı seçimine gösterdiğiniz yüksek katılım için teşekkür ederiz. Şahsım başkanlığında oluşturulan yönetim listesi 104-56 sonuçla göreve getirilmenin gururunu yaşıyoruz. Bizleri destekleyen, bizlere güvenen tüm üyelerimize ve delegelerimize teşekkür ederiz. Aldığımız sorumlulukların farkındayız. Üstlendiğimiz görev çok önemli bir görev. Sendika üyelerimizin yaşadığı her sorunla ilgili mücadeleyi yapacağımıza söz veriyoruz. Her zaman adaleti, demokrasiyi, hukuku birlikte savunacağız. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım, görev süremiz boyunca sendikamızın itibarını daha da yükselten bir anlayışla hareket edeceğimizden şüpheniz olmasın.”

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Adem Yaşin’ yeni görevinde başarılar diler, eski Başkan Efe Zileli’ye de bu güne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 358
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 274
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 10
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58