Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

SESOB Başkanı Beşir Köksal, Birkez Daha Aday Olduğunu Açıkladı!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SESOB Başkanı Beşir Köksal, Birkez Daha Aday Olduğunu Açıkladı!
5 Kişi Okuyor
26 Nisan 2018 - 12:29

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığını sürdüren SESOB Başkanı Beşir Köksal, birkez daha aday olduğunu açıkladı.

SESOB Başkanı Beşir Köksal, Birkez Daha Aday Olduğunu Açıkladı!

Merkez ve ilçelerde bulunan oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile 6 Mayıs tarihinde yapılacak olan genel kurulda Birlik başkanlığına ekibiyle birlikte tekrar aday olduğun  açıklayan Köksal, toplantıya katılan oda başkanı ve yöneticilerinden de tam destek aldı.

Kongre öncesinde bir restorantta teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Köksal, teşkilat mensuplarının teveccühü ile birkez daha ekibiyle birlikte hizmete talip olduğunu belirterek destek istedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı 33 odanın bulunduğunu, bu odaların genel kurullarına katılarak divan başkanlığı yaptığını ifade eden Köksal, yapılan seçim sonrasında oda başkanlarının bazılarının değiştiğini belirterek, seçilen tüm oda başkanları ve yöneticilerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Uzun yıllar esnaf teşkilatının içinde olduğunu ve 4 dönemdir de Birlik başkanı olarak görev yaptığını vurgulayan Köksal,

“Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimi olarak göreve devam etme kararı almış bulunmaktayız. İnanıyorum ki destekleriniz de bizimle beraberdir. Siz varsanız bende varım, siz yoksanız bizde yokuz. Bizde önümüzdeki dönemde göreve devam edebilmek için oda başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleriyle adaylığımızı açıklıyoruz. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde teşkilatımıza güzel hizmetlerde bulunmaya çalıştık. Esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye ve kurumlarla olan sıkıntılarını çözmeye gayret gösterdik. Sizlerle birlikte yaptığımız çalışmalarımızla hizmet binamızdan sonra bir konak satın alarak esnafımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Sosyal ve kültürel alanlarda faaliyetlerde teşkilatımızın her zaman yer almasını sağladık. Siz değerli başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizin desteği ile Allah nasip kısmet ederse yeni dönemde de esnaf ve sanatkârımıza hizmetlerimiz devam edecektir. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, genel kurulun 6 Mayıs tarihinde saat 11.00’da Taştanlar da yapılacağını belirterek, tüm oda başkanlarını ve yöneticileri genel kurula davet etti. SESOB Başkanı Beşir Köksal basın toplantısının ardından 26 oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ayakta alkışlandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 68
  • Hayır Aday Olmamalı --> 246
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558