Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

7 Ocak Günlük Burç Yorumları

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
7 Ocak Günlük Burç Yorumları
11 Kişi Okuyor
07 Ocak 2017 - 8:28

Günlük Burç Yorumları

Koç: Enerjinizi başarılı olmak veya isteklerinize ulaşabilmek için kullanmalısınız. Duygularınızı da aynı şekilde maçlarınıza faydası varsa ön plana çıkartmalısınız. Mücadele gerektiren ortamlara katılmaktan çekinmiyorsunuz. Başarmak için ve kazanmak için ön plandasınız. Seyahatler, yeni heyecanlar ve girişimler ya da sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

Boğa: İşle ilgili toplantılar, ziyaretler veya seyahatler imajınızı veya işle ilgili planlarınızı olumlu etkileyebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde bazı son dakika değişikliklerinin sizi şaşırtmasına izin vermemelisiniz. Siz işlerinizi gereği gibi ele alın gerisi gelecektir. Maddi bazı fırsatlar söz konusu olabilir iki üç gün içinde.

İkizler: Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız. Borç alıp vermek veya lüks harcamalar yapmak için uygun günler değil. Sevdiğiniz kişiler için özel veya farklı bazı şeyler yapma fırsatı bulabilirsiniz. Hoş ziyaretler veya seyahatler söz konusu olabilir.

Yengeç: Pratik işlerle uğraşmalı ve hayata daha pratik yaklaşmalısınız. Birkaç gün için sizden gereğinden fazla görev ve sorumluluk bekleyen kişiler olabilir. Talepleri geri çevirmenizde fayda var. Daha özgün yollardan giderek daha iyi bir gelecek kurabilirsiniz.

Aslan: Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından keyifli günlerdesiniz ve yenilikler de var. Duygularınızı açıkça dile getirmeniz olumlu değişiklikleri ve iş hayatınız ya da özel yaşamınız açısından ilerleme şansını ön plana çıkartabilir. Seyahatler veya ziyaretler bugünden itibaren hafta sonu boyunca keyifli ve üretken ilişkileri hayatınıza taşıyabilir.

Başak: Birkaç gün için suları dalgalandırmamakta fayda var. Zira olumsuzlukların asıl sebebi gibi görünmek istemezsiniz. İlerleme sağlamanın veya insanları ikna etmenin, negatif değil pozitif olarak daha kolay olduğunu unutmamalısınız.

Terazi: Fiziksel anlamda sizi rekabete zorlayan olaylar kendinize güveninizin artmasını sağlayabilir. Sakinliğinizi korumanız gereken birkaç gün. Sizi ya da sevdiğiniz kişileri üzmek isteyen veya bu amaçlı tartışmalar çıkartan kişilerden uzak durmalısınız. Zira, şanslı günlerinizdesiniz, bu işlerle vakit kaybetmeyin ve yapmak istediğiniz şeylere odaklanın.

Akrep: Başarılarınızı kıskanan kişilerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayabilecek işlere odaklanmanın faydasını göreceğiniz günler. Eleştiri ve şikayetlerden kurtulabilecek zekaya sahipsiniz.

Yay: Evinizde veya yaşam tarzınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Birkaç gün için, aşk hayatınıza veya sevgi temalı ilişkilerinize öncelik vermeli, size keyif veren şeylerle ilgilenmelisiniz. Geçmiş geçmişte kaldı önünüze bakmalısınız.

Oğlak: Bazı kişilerin olumsuz durumları veya duygu bozuklukları sizden uzak kalsa iyi olur. Birkaç gün için evinizde vakit geçirmenizde fayda var. Zira, seyahatler ya da ziyaretler esnasında yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar, gecikmeler veya aksilikler problem yaratabilir. Duygusal gerilim yaratan bir durumun stresi azaltmak için ve ilerlemenizi yavaşlatma riskine karşı hızla düzeltilmesi gerekiyor olabilir.

Kova: Dış görünüşünüzde yapacağınız değişikliklerin size iyi geleceği günlerdesiniz. Birkaç gün içinde taviz vermemeniz gereken kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size ve ailenize iyi gelecek işlerle uğraşmalı ve paranızı sadece kendiniz ve aileniz için kullanmalısınız. İstediğiniz şeyler varsa, gayretleriniz boşa gitmeyecek.

Balık: Size zorla bazı şeyleri kabul ettirmeye çalışan kişilerle karşılaşabileceğiniz zamanlar. Önümüzdeki bir kaç gün boyunca, olan bitenin arkasındaki manzarayı görmeye ve bazı gerçekleri n farkına varmaya çalışmalısınız. Geçmişte olanları hatırlayın. Tecrübelerinizden faydalanmanız gerekiyor.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 53
  • Hayır Aday Olmamalı --> 191
Gönder
Sonuçlar