DOLAR 32,4316 % 0.28
EURO 34,9808 % 0
STERLIN 41,5239 % 0.36
FRANG 35,5103 % 0.3
ALTIN 2.436,34 % 0,28
BITCOIN 69.733,02 1.8

AK Parti’den Muhtarlara Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti’den Muhtarlara Ziyaret

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve AK Parti teşkilat mensupları ramazan ayı boyunca Sivas’ta hizmet veren 65 Mahalle Muhtarını yerlerinde ziyaret ederek, pandemi süreci boyunca gösterdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti.

Sivas AK Parti 65 Mahalle Muhtarını yerlerinde ziyaret etti

Muhtarlar Derneği Başkanı İstiklal Mahallesi Muhtarı Cemalettin Arslan ile ziyaretlerine başlayan AK Parti heyeti tek tek diğer mahalle muhtarlarını da yerlerinde ziyaret etti.

AK Parti Heyetinin muhtarları ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtarlar Derneği Başkanı İstiklal Mahallesi Muhtarı Cemalettin Arslan, “Sürekli bizlerle ilgilenen, sıkıntımız ve derdimiz olduğu zaman bizleri dinleyen başta Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci olmak üzere AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’ya, Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay’a ve teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay da, “Mübarek Ramazan ayında hiç bir zaman yaşamadığımız Korona Virüsü kapsamında günler geçiriyoruz. Bugünlerde bizlerde Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci, İl Başkanımız Hakan Aksu ve teşkilatta bulunan arkadaşlarımızla beraber 65 Mahalle Muhtarımızı tek tek yerlerinde ziyaret ettik. Bu ziyaretler kapsamında muhtarlarımızın hepsine, Korona Virüsü sürecinde göstermiş oldukları  etkili rolden dolayı teşekkürlerimizi ilettik ” diye konuştu.

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ise, ” 11 Mart itibariyle Türkiye’de Korona Virüs vakalarının görülmesiyle gerek hükümetimiz gerekse belediyelerimiz ciddi bir seferberliğe girdi. Bizlerde bu süreçte AK Parti teşkilatları olarak elimizden gelen gayreti ve desteği  hükümetimize ve belediyelerimize sağlamaya çalıştık. Bu süreçte bir çok aileye dokunduk, bir çok ailenin yanına gittik son olarakta Sivas’ta görev yapan 65 Mahalle Muhtarlarımızın bizzat yanına giderek kendi yerlerinde  yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi almak için Sayın Milletvekilimiz Semiha Ekinci ile birlikte bir çalışma başlattık. Bizim gördüğümüz en önemli mesele Allah’a şükür güçlü bir devletin güçlü bir milletin ne demek olduğunu biz bu süreçte aynel yakin müşahade ettik, çünkü muhtarlarımızın da ifadesiyle dokunulmamış ev, dokunulmamış kişi kalmamış, devletimizin şefkat elinin dokunmadığı herhangi bir yer kalmamış, tabi ramazan dolayısıyla Hayırsever vatandaşlarımızında büyük bir katkısı olmuş hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Bizler AK Parti teşkilatları olarak muhtarlarımızla her platformda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte beraber ziyaretlerimizi sürdürdüğümüz Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci ve Merkez İlçe Başkanımız Muhammed Burak Kuruçay’a teşekkürlerimi sunuyorum. ” ifadelerini kullandı.

Son olarak konuşan AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise, “İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımızla birlikte Sivas’ta bulunan 65 Mahalle Muhtarımızı makamlarında ziyaret ederek hem koronavirüs sürecinde yapmış oldukları çalışmalardan dolayı hemde ramazan nedeniyle yapmış oldukları çalışmalardan dolayı bir teşekkür etmek hemde bayramlarını yüz yüze kutlamak amacıyla bir çalışma başlattık. İstiklal Mahallemizde başlattığımız ziyaretimizi İstiklal Mahallemizde tamamlamış olduk. Ben burada şunu müşahade ettim ki Allah’a hamd olsun Pandemi sürecinde Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde güçlü bir hükümetin varlığı hissedilmiş. Ben başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen tüm bakanlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’e teşekkür ediyorum mahallelerimize yapmış olduğu hizmetler ve gönül belediyeciliğini sunmuş olduğu için.

Sayın Valimize teşekkür ediyorum ve bizim vazgeçilmez unsurumuz olan Teşkilatımıza, İl Başkanımıza, Kadın Kolları Başkanımıza, Gençlik Kolları Başkanımıza ve Merkez İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum cidden Sivas’ta AK Parti ailesi olarak Allah’a hamd olsun 18 senedir yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığını sahada görüyoruz. Hayırseverlerimize ben ayrıca çok çok teşekkür ediyorum Ramazan ayı olması hasebi ile Sivas’ta girilmemiş ev dokunulmadık el kalmamış. Bu memleketin bir ferdi olmaktan bir evladı olmaktan her zaman gurur duydum ve duymaya da devam edicem.” ifadelerini kullandı.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.