Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

6 Ocak Günlük Burç Yorumları

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
6 Ocak Günlük Burç Yorumları
13 Kişi Okuyor
06 Ocak 2017 - 8:33

Günlük Burç Yorumları

Koç: Çevrenizin hayatınıza müdahale etmesine izin vermemelisiniz. İmajınızı ve konumunuzu zedelemek isteyen kişilerden kendinizi uzak tutmanızda fayda var. Aksi halde eleştirilerin dozu artacaktır.

Boğa: Yaptığınız sürprizler ve hoşluklar yavaş yavaş karşılık bulmaya başlayabilir. Ani bir gelişme bazı dengeleri alt üst edebilir. Aklınızda soru işaretleri birikebilir. Yolculuklarınızda ya da görüşmelerinizde bazı problemler ortaya çıkabilir.

İkizler: Size faydası olacak kişilerle ilişkilerinizi devam ettirmelisiniz. Size huzur verecek planlar yapabilirsiniz. İmajınızı tazelemeyi düşünebilirsiniz. Bu aynı zamanda sizi motive edecektir.

Yengeç: Size keyif veren aktivitelere yönelebileceğiniz günler. Fakat bunu yaparken bütçeyi çok aşmamalısınız. İlerleme sürecinde çevrenize planlarınızdan söz ederek, öneri ve fikirlerini alabilirsiniz. Rutin akışa ayak uydurmalısınız.

Aslan: Olaylara daha stratejik bakmalı ve imkanlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bundan sonraki süreçte sizi nelerin beklediğine ilişkin bazı sinyaller alabilirsiniz. Algılarınız açık olmalı.

Başak: İlişkilerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız, daha prensipli olmayı denemelisiniz. Parasal konuların detaylı ele alınması gerekiyor. Hem kendinizi hem etrafınızı mutlu etmek için farklı yollar bulmalısınız. Böylelikle olası anlaşmazlıkları da bitirebilirsiniz.

Terazi: Çevrenizi etkilemek için gereksiz alışverişler yapmak zorunda değilsiniz. Şartlara göre bir yaşam kurmanız gerekiyor. Yakınlarınıza, çalışma arkadaşlarınıza farklı bir açıdan bakmaya başlayabilirsiniz.

Akrep: Sizi yoran, zorlayan konuları geride bırakmalısınız. Şayet kendinize yepyeni bir hayat kurmak istiyorsanız, temelini şimdiden atmalısınız. Bir takım şeyler istediğiniz gibi gelişmiyorsa, bunun sorumlusu başkaları değil.

Yay: ararlarınız ya da şartlarınız herkese uymayabilir. Temkinli ve hazırlıklı olmanız gereken bir süreçtesiniz. Aksi halde belli aksilikler yaşamanız söz konusu. Yaşam alanınızda yapacağınız bazı değişiklikler size iyi gelebilir. Fırsatlar için gözünüz açık olsun.

Oğlak: Biraz nostalji size iyi gelebilir. Hızlı karar vermemeniz gereken günlerdesiniz. Önce olayları eksi ve artı yanlarıyla değerlendirmelisiniz. Önce öz eleştiri yapmalısınız. Böylelikle dış etkenler size etki etmeyecektir.

Kova: Kendinize ek gelir imkanları aramalısınız. Fakat direkt bir değişiklik yapmadan önce, iyi bir analize ihtiyacınız var. Analiz sonrası adım atmanız en doğrusu olacaktır. Bu anlamda etrafınızdan öneri alabilirsiniz.

Balık: Yüksek mertebedeki kişilerin baskılarına maruz kalabilirsiniz. Belli kişilere destek vermek isteyebilirsiniz. Eğer yeterince adil ve samimi olmazsanız, önemli bir kişiyle olan ilişkiniz riske girebilir.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 51
  • Hayır Aday Olmamalı --> 186
Gönder
Sonuçlar