Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

5 Ocak Günlük Burç Yorumları

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
5 Ocak Günlük Burç Yorumları
12 Kişi Okuyor
05 Ocak 2017 - 8:47

Günlük Burç Yorumları

Koç: Belli kişilerin sabrını sınamanız, durumu daha zorlaştırabilir. Durumu iyi analiz ettiğinden emin olmalı ve mevcut ilişkilerinizi stratejik olarak yürütmelisiniz. Nasıl bir intiba bıraktığınız da çok önemli.

Boğa: Bilgilerin güncel olması içinde bulunduğunuz durumun karışıklığını da giderecektir. Sağlığınıza ve finansal durumunuza ilişkin bazı konuları da derinlemesine incelemelisiniz.

İkizler: Belli girişimlerde bulunmak istiyorsanız, biraz erteleyebilirsiniz. Samimiyetine inandığınız kişiler sizi yanlış yönlendirebilir ve günün sonunda üzülen siz olursunuz. Kişisel yaşamınıza ilişkin konulara daha ciddi bakmalısınız. Aklınızdakileri açıkça ortaya koymalısınız.

Yengeç: Elinize geçen bilgileri teyit etmeden, duygusal tepkiler vermemeye çalışın. Belli konularda yüksek sesle konuşmak ya da olasılıklara dayalı adım atmak yararlı olmayabilir. Size keyif veren işlere yoğunlaşın ve kendinizi geliştirin.

Aslan: Kişisel gelişiminize yönelik belli adımlar atmalısınız. Yeni bir çevre ya da yeni bir eğitim dalı bunlardan biri olabilir. Mevcut konumunuzu korumalı ve ilişkilerinizi belli bir duruş göstererek yürütmelisiniz. Hedeflerinizi ve aklınızdakileri açıkça ifade etmek en çok size yarayacaktır.

Başak: Duygusal boşluk yaşamamak için, daha güçlü kalmak için net kararlar alabilirsiniz. Belli kişileri mutlu etmek için para harcamanıza gerek yok. Bütçeyi sarsacak harcamaları bırakmalısınız. Samimi ve içten tavırlarınız ilgiyi artırabilir.

Terazi: Aklınızdaki projeleri yakınlarınıza aktarabilirsiniz. Köklü değişiklikler söz konusu olabilir. Belli başlıklarda anlaşmaya varmadan önce, kime ne verebilirsiniz ona bakmalısınız.

Akrep: Akrepler için yeni seyahatler, yeni çevreler söz konusu. Keyif veren organizasyonlar ilişkileri daha da sağlamlaştırabilir. Aşk hayatınız da olumlu bir gidişat gösteriyor.

Yay: Mevcut durumunuzu değiştirmeden, yaşam alanınızda belli yenilikler yapabilirsiniz. Bu aralar aklınız dağınık olduğu için, ufak tefek sakarlıklar yaşayabilirsiniz. Hastalıklar baş gösterebilir. Kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Oğlak: Beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızı çevrenizle paylaşmanız ufkunuzu genişletebilir. İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmeniz hata payınızı da düşürecektir. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kova: İşiniz ve özel hayatınız için bazı düzenlemeler yapmak size ekstra zaman kazandırabilir. Beklentilerinizi geri plana atmamalısınız. Yeteneklerinizin üzerine gidin ve geliştirmeye yönelik daha fazla çalışın.

Balık: Hassas konularınızı ciddiyetle yürütmelisiniz. Uyarı ve yorumlara kulak kabartmalısınız. Bu eleştirileri de düşürebilir. Mevcut sorunlara daha kalıcı çözümler getirebilirsiniz. Aşk hayatında olumlu etkiler altındasınız.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 65
  • Hayır Aday Olmamalı --> 234
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558