Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları
382
04 Ocak 2017 - 8:38

Günlük Burç Yorumları

Koç: Başkalarının önerilerine kulak kabartmalı ve kendinize dersler çıkarmalısınız. Yığılan işleri tamamlamazsanız, çok sayıda eleştiri alırsınız. Tutum ve söylemleriniz tepkileri de artırabilir. Bilgilerinizi sır gibi saklamanız gereken bir dönem.

Boğa: Belli konularda geri adım atmak pozitif sonuçlar doğurabilir. Geçmişte beraber mesai yaptığınız kişilerle yeniden görüşmek size iyi gelebilir. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız.

İkizler: Güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir. Bu nedenle bu yolda yalnız yürümeniz gerekiyor. Eşitlik ilkesine dayalı bir ilişki ya da iş birliği hayatınızı değiştirebilir. Öte yandan yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeye çalışın.

Yengeç: Yeni işbirliklerine kendinizi açın. Bu sizi hedeflerinize daha da yakınlaştıracaktır. Belli kişileri de yanınıza alabilirsiniz. Aklınızdakileri paylaşmaktan çekinmeyin. Kişisel gelişim, romantizm ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir.

Aslan: Son günlerde yaşanan gelişmeleri iyi analiz etmelisiniz. Sizinle aynı açıdan bakan kişilerle görüşebilirsiniz. Kendinize yeni bir rota çizerek, eksik kaldığınız konuları tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

Başak: Bazı yanılgılarınız nedeniyle hassas bir konu değişik bir boyut kazanabilir. Elinizdeki imkanlara sahip çıkmalı ve sağlık kontrollerinizi düzenli yaptırmalısınız. Etrafınızdan gelen baskılara direnin.

Terazi: Daha pratik bakmalı ve yeni fikirlere açık olmalısınız. Belli konularda alınan kararlar size doğru gelmiyorsa, onay vermek zorunda değilsiniz. Geçmişten ders çıkarmanız gereken günler.

Akrep: Ev hayatında ve sosyal yaşamda bazı yeniliklere ihtiyacınız var. Bu yenilikler hem sizin enerjinizi hem de yaşantınızı olumlu etkileyecektir. İç sesinize kulak vermeyi ihmal etmemelisiniz.

Yay: Kontrol altına almanız gereken konular olabilir. Daha sistemli bir planlama yapmalısınız. Evde ya da işte daha yararlı işler yapmaya çalışmalısınız. Kariyerinize odaklanırken, yakınlarınızın sizi tartışmaya itmesine izin vermemelisiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir, fakat olası aksiliklere karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Oğlak: Gerçeklerden uzaklaşmadan, hayaller kurabilirsiniz. Bu aralar çok sık alışveriş yaptınız. Bütçeyi kontrol altına almalısınız. Aksi halde maddi darboğaza girme riskiniz var.

Kova: Size güven kazandıracak ya da hayatınıza doğrudan olumlu yansıyacak bazı değişiklikleri uygulamaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Diyaloglar istediğimiz boyuta ulaşıyor.

Balık: Popülaritenizi, güçlü imajınızı ve konumunuzu kullanarak asıl potansiyelinizi gösterebilirsiniz. Böylelikle büyük artılar kazanabilirsiniz. Gizli saklı yürütülen konuları ya da size uymayan işbirliklerini dikkate almamalısınız. Fakat aksiyon almadan önce, sizden beklenenleri net olarak algılamanız gerekiyor.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SİVAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

SİVAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ

  • AK PARTİ --> 158
  • CHP --> 44
  • MHP --> 220
  • BBP --> 369
  • İYİ PARTİ --> 50
  • SP --> 15
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558