DOLAR 31,1225 % 0.25
EURO 33,8275 % 0.54
STERLIN 39,5286 % 0.37
FRANG 35,3695 % 0.37
ALTIN 2.034,37 % 0,09
BITCOIN 1.707.001 4.686

30 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
30 Aralık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Kendinizi ifade ederken dürüst olmalısınız. Bu sayede daha çok kazanımız olabilir. Yeni yıl sizin için bir yenilenme ve tazelenme yılı olabilir. Özellikle imajınızda… Beklenmedik sertlikte eleştiriler alabilirsiniz. Bu nedenle daha mütevazı olmalısınız. İşleri boşlamayın.

Boğa: Ödeme sıkıntıları çekiyor olabilirsiniz. Fakat bu geçici bir dönem, unutmayın. Önemli belge ve eşyaları iyi saklamalısınız. Bazı art niyetli kişilerin suçlamalarına maruz kalabilirsiniz. Hukuki, resmi veya anlaşmalara bağlı metinlerle ilgili uzman birinden yardım almanız sizi aydınlatabilir.

İkizler: Üstesinden gelmekte zorlandığınız işler size daha büyük sorunlar yaratabilir. Bu nedenle her işin ucundan tutmayı bırakmalısınız. İhtiyacınız olan bazı düzenlemeleri bir an önce yapmalısınız.

Yengeç: Belli konuları görmezden gelmeniz ve ilgilenmemeniz aile içi sorunları daha da büyütebilir. Yaşananlar karşısında daha mantıksal ve çözümsel yollar bulmayı denemelisiniz.

Aslan: Aşk hayatınızda olumlu bir gidişat söz konusu olabilir. Olayları akışına bırakmak doğru bir yaklaşım olmayabilir. Kontrol daima sizde olmalı. Yeni yıla sağlam bir başlangıç için, doğru bir planlama şart…

Başak: Başaklar açısından finansal risklerin öngörülmesi gereken bir gün. Dolayısıyla tüm dosyalarınızı, hesaplarınızı ve harcamalarınızı bir düzene koymalısınız. Kendinize ve beklentilerinize öncelik verirseniz, yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Terazi: Agresif tavırlardan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Aksi halde modunuz düşebilir. Gereksiz alışverişler yapmamalı ve ödemelerinizi aksatmamalısınız.

Akrep: Kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Her şey sizin kuralınıza göre olmalı. Aksi halde işinize karışan çok olur. Sizden beklenenleri kafanızda iyi oturtmalısınız.

Yay: Samimi ve duyarlı yapınız sayesinde çok beğeni toplayacaksınız. Finansal açıdan sizi zorlayacak harcamalara asla yönelmeyin. Sizi buna iten kişilerle de aranıza mesafe koymalısınız.

Oğlak: Sizde farkındalık sağlayacak bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Böylelikle kendinize dersler çıkarabilirsiniz. Yaşanan gelişmeler karşısında göstereceğiniz tutum olayların gidişatını etkileyebilir.

Kova: Bu aralar çok sürpriz davetler alabilirsiniz. İlginç davet veya teklifler dikkatinizi çekebilir. Yeni yıla tertemiz bir başlangıç için yarım kalan işleri bir an önce bitirmelisiniz.

Balık: Kariyerinizi ve iş çevrenizi ihmal etmemeniz hatta daha çok ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Aksi halde problemlerin ardı arkası kesilmeyecektir. Her şey sizin kontrolünüzde ilerlemeli. Önemli bir ilişkinin karmaşıklaşan yapısı sizi zor durumda bırakabilir.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/


YORUM YAP