DOLAR 32,2348 % 0.17
EURO 35,0579 % 0.17
STERLIN 41,0205 % 0.21
FRANG 35,4344 % 0.24
ALTIN 2.503,39 % -0,28
BITCOIN 71.079,99 6.586

27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
27 Aralık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Pişman olacağınız şeyler söylemeden önce iyi düşünmelisiniz. Bazı olaylar kontrolden çıkabilir. Olayları her açıdan değerlendirmeli ve ona göre tepki vermelisiniz. Sevdiğiniz kişilere sevginizi hissettirmelisiniz.

Boğa: Yapılan davet veya teklifler sizde farklı duygular yaratabilir. Vereceğiniz cevabın karşı taraf üzerinde yaratacağı etkiyi düşünebilirsiniz. Planlarınıza veya programınıza çok fazla şey eklememelisiniz. Öncelikli sorumluluklarınız ve görevleriniz olabilir.

İkizler: Nasıl göründüğünüz ve neler sunabileceğiniz üzerinde daha fazla etkisi olacak farklı fırsatlara yoğunlaşabilirsiniz. Bazı ilişki ve iş birlikleri üzerinde yapılacak ciddi tartışmalar önümüzdeki yıl olumlu gelişmeler yaşanmasına neden olabilir.

Yengeç: Söylenenleri dikkatle dinlemelisiniz. Duygusal durumlar söz konusu olabilir. Aşırı tepkiler vermekten kaçınmalı kaçınılmaz olanı kabul etmeli ve kendiniz için en iyi şeyi yapmaya gayret göstermelisiniz.

Aslan: Eğlenceye zaman ayırın, ama duygusal konular nedeniyle aşırı harcamalar yapmaktan kaçının. Değişiklik yapmak istediğiniz şeyler varsa, ilerletmek istediğiniz ilişkilerinizden başlayabilirsiniz.

Başak: Kafanız karışıksa daha fazla soru sormanız yararlı olabilir. Aranızda yaş farlı olan bazı kişiler sabrınızı zorlayabilirler. Ani hareketler yapmadan önce, iletişim becerilerinizi ön plana çıkartmalısınız. Gerçekleri öğrenmeden hareket etmek doğru olmayabilir.

Terazi: Değişiklik yapmanızı sağlayacak planlar yapmalısınız. Evde ve iş de yapacağınız değişiklikleri sezgileriniz yönetebilir. Yaptıklarınız konusunda kendinizi iyi hissedebilir ve geleceğe dönük başarılarınızı planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Akrep: Olayları detaylandırmanız gerekebilir. Bu sayede ilişki ve iş birliklerinizi ilgilendiren çözümler de bulabilirsiniz. Duygusal konuların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin, mantığa ihtiyacınız var.

Yay: Yaşadığınız yerde yapacağınız bazı düzenlemeler ekstra masrafları önleyebilir. Mevcut birikiminizi tatilleriniz ya da hobileriniz için değerlendirebilirsiniz.

Oğlak: Sevgilinizin işiyle, çalışma yaşamıyla ilgilenmeniz onun için gerçekten önemli. İş yaşamındaki kararları için sizin desteğinize ve fikirlerinize ihtiyacı var.

Kova: Gördüğünüz bir rüya sizi çok etkileyebilir. Bu rüyanın vermek istediği mesaja dikkat etmelisiniz. Sakın kimseyle paylaşmayın ve bekleyin bakalım.

Balık: Bu sabah uyandığınızda hala gece gördüğünüz rüyanın etkisinde olabilirsiniz. Bu rüyanın aslında her hangi bir özel yanı yok ama, gizeme olan merakınız buna değişik manalar yükleme eğilimini yaratıyor.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/


YORUM YAP