DOLAR 33,1952 % -0.11
EURO 36,0226 % -0.6
STERLIN 42,8115 % -0.31
FRANG 37,3483 % -0.2
ALTIN 2.551,00 % -1,92
BITCOIN 66.906,15 -0.161

24 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
24 Aralık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla keyifli planlar yapabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Geleneksel konuları ön plana çıkartan toplantılar, alışverişler veya aktiviteler esnasında yeni tecrübeler edinebilirsiniz. Eski tanıdıklarla görüşmeler söz konusu olabilir.

Boğa: Bazı görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeniz durumunda, evinizi veya ailenizi ilgilendiren sorunlarla uğraşmanızı gerektirebilecek birkaç günün içindesiniz. Gereksiz tekliflere veya nefsinize yenik düşüp aşırı harcamalar yapma riskiniz var.

İkizler: Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bazı planlar yapabilirsiniz. Kısa seyahatler, kutlamalar, birlikte yapılan alışverişler ya da gelecek planları söz konusu olabilir birkaç gün için.

Yengeç: Önümüzdeki birkaç gün için, risk almaktan korkmayan kişileri takip etmek zorunda olmadığınızı unutmayın ya da uzun vadeli etkileri olabilecek ani kararlar almaktan kaçının. Endişelerinizi dile getirebilirsiniz, sezgilerinize güvenin.

Aslan: Bugün ve önümüzdeki birkaç gün için, belli konularda heyecanınızı ya da istekliliğinizi göstermekten kaçınmalısınız. Zira, yanlış bir imaj oluşturabilir veya sizden fayda sağlamak isteyen kişilerin ekmeğine yağ sürebilirsiniz.

Başak: İş hayatınızı ilgilendiren aktiviteler veya bazı meslektaşlarınızla ortak endişeleriniz ya da bazı ortak sıkıntılara neden olabilecek durumlarla meşgul olabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Yanlış bir imaj oluşturmamaya gayret göstermekte fayda var.

Terazi: Bazı işlerin halledilme biçimi, evi ya da yapılacak toplantıları ya da kutlamaları ilgilendiren harcamalar konusunda anlaşmazlıklar yaşanması duyguların kontrolden çıkmasına neden olabilir bir iki gün için. Maddi anlamda planlarınızı destekleyen girişimlerde bulunmalısınız. Bütçe yapmak şart.

Akrep: Seyahat planları ya da yeni eğitimler geleceğe daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Çok sık bir araya gelmediğiniz kişilerle ya da eski tanıdıklarınızla bir araya gelebilir, yeni planlar yapabilir veya anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Yay: Maddi başlıklı, evinizi ya da ailenizi ilgilendiren ya da iş hayatınız ve mesleğinizle ilgili ani kararlar vermekten kaçınmanız gereken birkaç günün içindesiniz. Pozisyonunuzu etkileyebilecek bu adımların daha dikkatli ve zamana yayarak düşünülmesi gerekiyor.

Oğlak: Bugünlerde, tüm gerçekleri öğrenmeden veya belli konularda net fikirlere sahip olmadan belli kon ularda hamle yapmamalısınız. Uygulanabilir, altından kalkabileceğiniz ve görmek istediğiniz sonuçları içeren işlerle uğraşmanızda fayda var. Belli tartışmalara girmeden önce, tüm kuralları ve gerekli evrak çalışmalarını yaptığınızdan emin olmalısınız.

Kova: Heyecan verici ve motive günlerdesiniz. Aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz ve yaratıcılık gerektiren işleriniz bugünlerde ön planda. Bazı özel kişilerin sürpriz davet, jest ya da hediyeleri sizi sevindirebilir.

Balık: Biraz ortam değişikliği size iyi gelebilir. Sizinle aynı şeyleri yapmaktan keyif alan kişilerle belli aktivitelere katılabilir, eğitimler alabilir, konferanslar, seminerler veya alışverişler sırasında güzel zaman geçirebilirsiniz. İnce düşünülmüş jestler veya hediyeler önem verdiğiniz bir ilişkinin gelişmesini sağlayabilir.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

YORUM YAP