DOLAR 28,9997 % -0.03
EURO 31,1996 % -0.08
STERLIN 36,3646 % -0.1
FRANG 32,9362 % -0.06
ALTIN 1.859,71 % -0,37
BITCOIN 1.235.088 -3.415

22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
22 Aralık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Deneyimlerinizden yararlanmalı ve abartılı davranışları bırakmalısınız. Ödemelerinizin gecikmesi resmi kurumlarla sıkıntılar yaratabilir. Özel dokümanlarınızı sıkı muhafaza etmelisiniz.

Boğa: Finansal konularda daha güçlü olmalısınız. Zira beklediğiniz ödemeler gelmeyebilir. Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Dikkat çekmek istiyorsanız, yaratıcı projelere imza atmanız gerekiyor.

İkizler: Yarım kalan işleri bitirmeli ve çözüm bekleyen konuları bir an önce halletmelisiniz. Gerek stilinizde gerekse yaşam şeklinizde bazı değişiklikler yapmak sizi motive edebilir.

Yengeç: Başkalarının ne düşündüğüne takılıp kalmayın. Canınız istemiyorsa, hiçbir şeye dahil olmak zorunda değilsiniz. Sizin için önemli olan neyse onu yapmalı ve diğerlerinin yorumlarına kulaklarınızı tıkamalısınız.

Aslan: Yeterince temkinli olmazsanız, harcamalar sizi darboğaza sokabilir. Duygularınızı bir süre bastırmalısınız. Zira ani tepkiler sizi itici gösterebilir. Özel randevularda çok para harcamamalısınız.

Başak: Duygusal gelgitler enerjinizi düşürebilir. İnsanlara sevginizi göstermeniz güzel, ancak bunu çok para harcayarak yapmamalısınız. İş ve eğlence bir arada olabilir, fakat dengeyi iyi kurmak gerek

Terazi: Çalışma arkadaşlarınızla bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Gerçek ve güncel bilgilere ulaşmanızda yarar var. Ufak tefek ani gelişmeleri gizlemekte zorlanabilirsiniz. Sevdikleriniz yeterince ilgi görmediklerini düşünebilir.

Akrep: Etrafınıza destek vermek ve eski dostlarınızla bir araya gelmek bugünü mutlu kılabilir. Geçmiş borçlarınızı sıfırlayabilirsiniz. Hassas bir konu sizi geçmişe götürebilir.

Yay: Hatalarınızdan ders çıkarmalı ve sizi yanlış yapmaya iten kişilere “dur” demelisiniz. Ekstra harcama yapmak zorunda kalmadan hangi alanlara yönelebileceğinizi iyi düşünmelisiniz. Size fayda sağlayacak işbirliklerine kapınızı açmalısınız.

Oğlak: Önemsiz konularda gereksiz tartışmalara girmeyin. Ek kazanç olanaklarını araştırmalısınız. Zira bu sıralar çok fazla harcama yapmış olabilirsiniz. Çevrenizi etkilemek için fazladan para harcamak hiç doğru değil Sevgili Oğlaklar.

Kova: Önümüzdeki birkaç gün alacak-verecek işleri için karlı olmayabilir. Sizi altından kalkamayacağınız meblağlar ödemeye soyunduğunuz için suçlayan kişiler olabilir. İnsanlara maddi destek vermek istiyor olabilirsiniz, fakat o denli birikiminiz olmadığını hatırlatırız. Manevi destek daha uygun olacaktır.

Balık: Bir takım anlaşmalar kritik bir hal alabilir. Gelir-gider dengenizi aşmamaya özen göstermelisiniz. İnsanları mutlu etmek için yaptığınız fuzuli harcamalara bir son vermelisiniz. Onları memnun etmenin farklı yolları da var. Unutmayın…

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/


YORUM YAP