DOLAR 31,1446 % 0.12
EURO 33,8144 % -0.01
STERLIN 39,5067 % 0.04
FRANG 35,3906 % 0.12
ALTIN 2.032,33 % 0,01
BITCOIN 1.791.151 5.352

2 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
2 Ocak Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Bu ay popülariteniz artıyor Sevgili Koçlar. Ara sıra zorluk çekecek olsanız da kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir ay olabilir. Bu süre zarfında her işi üstlenmemeye çalışmalısınız.

Boğa: Bu ay herkesin size danışmak ve yardım almak isteyeceği bir ay olabilir. Dolayısıyla kendinizden çok etrafınızla meşgul olabilirsiniz.

İkizler: Özellikle Ocak ayının ilk haftalarında diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir ve itici görünmeye başlayabilirsiniz. Belli konuları yeniden almanızda ve geçmişten kendinize ders çıkarmanızda fayda var.

Yengeç: Ocak ayının ilk zamanları sizi zorlayan enerjiler mevcut. Bu zorlukları aşmak için kendinize yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Böylelikle aklınızı da toplayabilirsiniz.

Aslan: Aslanlar için aşk açısından olumlu bir ay. Öte yandan yaratıcılığınızı etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Özellikle 8 Ocak’ta, Merkür düzelene kadar yanılgılara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Başak: Ocak ayında, aşk ve aile hayatınız gündeminizin en önemli başlıkları olabilir. Kritik görüşmeleri, toplantıları ya da yazışmaları 8 Ocak sonrasına ertelemelisiniz. Ayın ilk günlerinde gelişen olaylar ve yaptıklarınız çevrenizi de etkisi altına alabilir.

Terazi: Aile bireyleriyle olan ilişkiler açısından hassas bir ay Sevgili Teraziler. Eski defterler açılabilir, bedeller, hesaplar tekrar gündeme gelebilir. Özellikle aile ile ilişkili konularla epey yoğun olacaksınız.

Akrep: Yakın dostlarınıza ve ailenize daha fazla ilgi gösterebileceğiniz bir ay. Ayın ilk günlerin tipik bir Akrep olarak eli bol davranıyorsunuz. Fakat art niyetli kişilere karşı uyanık olmalısınız.

Yay: Yeni yıla parasal konuların ön planda olacağı bir giriş yapıyorsunuz. Elinizdeki birikimi ve imkanları sıkı muhafaza etmelisiniz. Yanlış kanallara yanlış paralar harcamamalısınız. Eli açık olmamakta fayda var. Öte yandan yeni fırsatların kapınızı çalacağı günlerdesiniz. Bu sebeple elinize geçen her imkanı doğru kullanmalı, olasılıkları da göz önünde bulundurmalısınız.

Oğlak: Ocak ayına şüpheli bir başlangıç yapmanız söz konusu olabilir. Fakat iç sesinize kulak vermelisiniz. Kimsenin sözünü dinlemek zorunda değilsiniz. Unutmayın; bu yıl sizin için kariyer ve yükseliş yılı.

Kova: Ocak ayı gizli-saklı yürütülen işleri gündeme getiriyor. Özellikle eski mevzularla oldukça meşgul olacaksınız. Parasal konularda ise olumlu gelişmeler kendini gösterebilir.

Balık: Balıklar için temposu yüksek, sosyal bir ay olacak. Teklifler, davetler, fırsatlar artsa da, hepsini Merkür konumunu değiştirdikten sonraya, yani 8 Ocak sonrasına bırakmalısınız.

Kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/astroloji/burclar/

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP