Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti Sivas il Başkanı Ziya Şahin Görevinden istifa Etti!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Parti Sivas il Başkanı Ziya Şahin Görevinden istifa Etti!
7 Kişi Okuyor
26 Nisan 2018 - 11:15

AK Parti Sivas İl Başkanlığı görevini 4 yıldır sürdüren Avukat Ziya Şahin, dün sosyal medya hesabından istifasını duyurdu. Milletvekili aday adayı olacak olan Şahin sosyal medya hesabından aşağıdaki mesajı paylaştı. 4 yıldır süren görevini bırakarak böylece aday adayı olmak için Ziya Şahin görevinden istifa etti.

AK Parti Sivas il Başkanı Ziya Şahin Görevinden istifa Etti!

“2013 Yılından Bu Tarafa Ak Parti İl Başkanı Olarak Bana; Sivasımıza,ülkemize ve milletimize hizmet etme onurunu yaşatan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a,Sayın Başbakanımıza,Sayın Teşkilat Başkanımıza,Sayın Milli Eğitim Bakanımıza,Genel Başkan Yardımcılarımıza,Bakanlarımıza,MKYK Üyelerimize,Sivas Milletvekillerimize,Sivas Üç Kademe Teşkilatlarımıza,Belediye Başkanlarımıza,,İl Genel Meclis Üyelerimize,Belediye Meclis Üyelerimize,Delegelerimize,partililerimize ve tüm Sivaslılara şükranlarımı sunuyorum.

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımızın müsaadeleri doğrultusunda yerli ve milli duygularla ülkemizin geleceği ve bekası için başta kadim Anadolu Şehri Sivas’a, hemşerilerime ve Aziz Türk Milletine hizmet edebilmek için,Cumhur İttifakının ve AK Parti’nin yılmaz bir hizmetkarı ve neferi olarak “Tek Devlet, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan” inancıyla milletvekili aday adaylığımı basın toplantısıyla açıklıyacağımı bilginize sunuyorum.
Allah Yar ve Yardımcımız olsun.”

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 68
  • Hayır Aday Olmamalı --> 246
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558