SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Yıldızeli Muhtarlar Derneği ‘nden Kosgeb’e Ziyaret!

Yıldızeli Muhtarlar Derneği ‘nden Kosgeb’e Ziyaret!
Bu haber 21 Mart 2018 - 13:47 'de eklendi

Yıldızeli Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Gülhan ve yönetim kurulu üyeleri KOSGEB İl Müdür V. Bahattin Ünal ı ziyaret etti.

Yıldızeli Muhtarlar Derneği ‘nden Kosgeb’e Ziyaret!

Muhtarlar Derneğinden yapılan açıklamaya göre, ziyarette Yıldızeli ilçesinde KOSGEB ile birlikle neler yapabilir, hangi hizmetlerden azami faydalanılabilir konuları ele alındı.

KOSGEB İl Müdür V. Bahattin Ünal, Yıldızeli’nde önünüzdeki günlerde Yıldızeli Halk eğitim müdürlüğü ile ortaklaşa Girişimcilik eğitimi planladıklarını belirterek, KOSGEB’in kapısının herkese açık olduğunu belirtti.

Ünal, elimizde ne imkan varsa seferber ediyoruz destek çeşitlerimiz çok fazla iş kurmayı düşünen her vatandaşın veya halihazırdaki iş yapan esnafımızın desteklerden faydalanması lazım” dedi.

Bahattin Ünal yeni girişimcilerin hali hazırda tarım sektörü ile ilgili açacakları işletmeler için desteğinde bulunmadığını belirtti.

Yıldızeli Muhtarlar derneği Başkanı Faruk Gülhan ise “kurum müdürlerini düzenli ziyaret ediyoruz, gayemiz Yıldızeli ve köylerinin hizmete kısa ve hızlı ulaşmasıdır” dedi.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA