Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Farabi Gençlik Merkezi yeni yerine taşınıyor

Farabi Gençlik Merkezi yeni yerine taşınıyor
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
14 Ocak 2020 - 13:43

Yaklaşık 1 yıldır Kadı Burhaneddin Erkek Öğrenci Yurdu Sosyal Tesislerinde kısıtlı imkanlarla faaliyetlerini sürdüren Farabi Gençlik Merkezi yeni yerine taşınmak için gün sayıyor.

Farabi Gençlik Merkezi Yeni Yerine Taşınmak İçin Gün Sayıyor

Farabi Gençlik Merkezi İmkanlar dahilinde birçok faaliyete imza atarak çalışmalarını gençlik merkezi çalışanları ve gönüllü gençleri ile yeni binalarında daha aktif olacağa benziyor.

Mehmet Paşa Mahallesi’nde yer alan  Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü, eski Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü binasına taşınır taşınmaz Farabi Gençlik Merkezi de zaman kaybetmeden boşalan binaya geçecek.

Mahalledeki ilkokul, ortaokul, lise ve mahalle sakinleriyle yaklaşık 2 aydır saha ve alt yapı çalışmaları yapan gençlik merkezi gönüllüleri ve çalışanları yeni binalarına geçip daha çok gence dokunabilmek için sabırsızlanıyor. Ayrıca, Gençlik merkezinde görev yapan gençler bu güne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarıyla da göz dolduruyorlar. (Bizim Sivas)

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]