Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Ayhan Bol Bol Kitap Okunmasını Tavsiye Etti

Vali Ayhan Bol Bol Kitap Okunmasını Tavsiye Etti
407
08 Kasım 2018 - 15:24

Zübeyir Kemelek İlkokulu-Ortaokulu´nu ziyaret ederek öğrenciler ve eğitimcilerle bir araya gelen Vali Salih Ayhan, “Çok iyi bir bakanımız var. Çok iyi değişim ve dönüşümler olacak. Biz de Ankara´daki değişim ve dönüşüme ayak uyduracağız” dedi.

Vali Salih Ayhan Bol Bol Kitap Okunmasını Tavsiye Etti

Vali Salih Ayhan, Zübeyir Kemelek İlkokulu-Ortaokulu´nu ziyaret ederek öğrenciler ve eğitimcilerle bir araya geldi. İlk olarak okulun 3-B sınıfını ziyaret eden Vali Ayhan, burada öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere kitap hediye eden Ayhan, bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen Vali Ayhan, eğitimcilerin sorun ve taleplerini dinledi. Burada konuşan Ayhan, “Herhangi bir şehre değil, evimize Sivas´a geldik. Artık vali olarak bu şehre hizmet edeceğiz. Mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Benim idarecilik anlayışımda en büyük enstrümanım kurumsal anlamda önceliğimin eğitim olmasıdır. Dolayısıyla çok haşır neşir olacağız, beraber çalışacağız. Ben ailenizin bir ferdiyim. Beni böyle görmenizi özellikle istirham ediyorum” dedi.

“EKİP OLACAĞIZ”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un selamını getirdiğini ifade eden Vali Ayhan, “Çok iyi bir bakanımız var. Çok iyi değişim ve dönüşümler olacak. Biz de Ankara´daki değişim ve dönüşüme ayak uyduracağız. Bir ekip olacağız, bir aile olacağız. İnşallah hep beraber güzel hizmetlerde bulunacağız” açıklamasında bulundu.

Kendinden önce hizmet eden herkese teşekkürlerini sunan Ayhan, bayrağı en yüksek yerlere taşıyacaklarını sözlerine ekledi. (İrade)

Büyük Sivas Haber

Sivas Valisi Salih Ayhan’ın Çalışmalarını Beğeniyor musunuz?

Sivas Valisi Salih Ayhan'ın Çalışmalarını Beğeniyor musunuz?

  • Evet --> 109
  • Hayır --> 78
  • Fikrim Yok --> 39
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58