DOLAR 33,1176 % 0.08
EURO 36,1189 % -0.19
STERLIN 42,8821 % 0.09
FRANG 37,2867 % 0.08
ALTIN 2.589,08 % -0,46
BITCOIN 63.554,99 -1.438

Vali Davut Gül, Milli Türk Talebe Birliği Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Davut Gül, Milli Türk Talebe Birliği Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Vali Davut Gül, Milli Türk Talebe Birliği Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Vali Davut Gül Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi tarafından öğretmenevinde düzenlenen akşam yemeğine katıldı. Yanısıra  Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Âlim Yıldız, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şube Başkanı Ahmet Deligöz ve çok sayıda davetli katıldı.
Programın açılışı Kur-an tilaveti ile başlarken, Milli Türk Talebe Birliği tarafından geçmişten bugüne kadar yapılan çalışmalarının yer altığı tanıtım filmi izlettirildi.
Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şube Başkanı Ahmet Deligöz, Necip Fazıl Kısakürek’in hayal ettiği gençliğe layık olabilmek için çalıştıklarını söyledi. Deligöz, şuuru açık, ahlaklı, vatanını milleti seven Milli Türk Talebe Birliği üyelerinin her zaman sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini dile getirdi.
Erzurum milletvekili Orhan Deligöz ise, Türkiye’de Milli Türk Talebe Birliği tarafından önemli çalışmalar yapıldığını ifade ederek, bu tür önemli toplantılarla; birlik-beraberliğin ve dayanışmanın yaygınlaşmasının sağlandığını söyledi.
Vali Davut Gül ise, gençlerin Milli Türk Talebe Birliği altında toplanarak, gençlik ruhunu en iyi şekilde yaşatabilmek için çaba sarf ettiklerini söyledi. Toplantıya katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Davut Gül, “Gençlerimizin; Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi çatısı altında toplanmaları bizleri ziyadesiyle memnun etti.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından program birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.