Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


Vali Salih Ayhan Huzurevini Ziyaret Etti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Salih Ayhan Huzurevini Ziyaret Etti
2 Kişi Okuyor
08 Kasım 2018 - 15:35

İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret eden Vali Ayhan, “Sizler bizlere emanet, ailemizin bir parçasısınız. Devletimizin sıcak yüzü burada her daim hissedilecektir. Sizlerin bir derdi, sıkıntısı, bir problemi olduğu zaman emrinizde olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Vali Ayhan Huzurevini Ziyaret Etti

Vali Salih Ayhan eşi Zeynep Ayhan ile birlikte İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi´nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Yaşlılarla akşam yemeğinde bir araya gelen Vali  Salih Ayhan, “Sizlerin duası bizler için çok önemli. Sizlerin duasıyla, temennisiyle Sivas´ımıza aşkla, şevkle hizmet edeceğiz. Sizler bizlere emanet, ailemizin bir parçasısınız. Devletimizin sıcak yüzü burada her daim hissedilecektir. Sizlerin bir derdi, sıkıntısı, bir problemi olduğu zaman emrinizde olduğumu ifade etmek istiyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Dualarınızı eksik etmeyin. Ülkemizi, milletimizi her türlü şerlerden, belalardan Cenab-ı Allah muhafaza eylesin” dedi.

Yemeğin ardından yaşlılarla sohbet eden Ayhan, daha sonra huzurevinde yapılan el sanatları çalışmalarını inceledi. (İrade)

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 180
  • Hayır Aday Olmamalı --> 635
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558