REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

BBP Genel Başkanlığına Aday Olan Sivaslı Ramazan Doğan’ı Üyelikten Sildiler

BBP Genel Başkanlığına Aday Olan Sivaslı Ramazan Doğan’ı Üyelikten Sildiler
17 Ekim 2020 - 20:21

Geçtiğimiz günlerde BBP Genel Başkanlığına aday olduğunu duyuran Ramazan DOĞAN‘ın aday olması engellendi. Doğan konuyla ilgili açıklama yaparak süreçle ilgili belgeleri de paylaştı.

BBP Genel Başkanlığına Aday Olan Sivaslı Ramazan Doğan’ı Üyelikten Sildiler

Doğan açıklamasında “Değerli arkadaşlarım bu genel merkez kiracıları adaylığımı engellemek için Antalya il teşkilatını kapatmışlar ve usulsüzce parti üyeliğimi düşürmüşlerdir.” derken sürecin takipçisi olduğunu da ifade etti.

Açıklamanın tamamı şöyle;

“Çok kıymetli dava arkadaşlarım, kıymetli hanım efendiler beyefendiler, basınımız güzide temsilcileri, adaylığımı açıkladığım günden bugüne beni destekleyen kıymetli dostlarım. Hepiniz saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Zaman öyle zamana gelmiş ki; artık şeytana bile besmele işlemez olmuş. Bir siyasi parti düşünün gelecekle ilgili idealleri, projeleri ve hedefi olmayan yöneticilerin teşkil ettiği. Kendisine dahi güvenemeyen yöneticilerin makama güç katan değil de makamdan güç alan yöneticilerin.

Bu zatların ne kimseye güveni olur nede bir faydası…

Kendi hırsları uğruna her şeyi feda eden ve kolayca insan sata bilen bir model. Bunlardan ne hak nede hukuk beklenemez. Çünkü korkaklıklarından dolayı tamamen güce boyun eğer ve bir duruş sergileyemezler.

Evet üzülerek ifade edeyim partiyi Muhsin başkanın çizgisinden çıkıp tamamen menfi hareketlerle bir ideal ve ideolojiyi bitiren zavallı kiracıların oluşturduğu, korkaklık abidelerinin davranışlarını acıyarak izliyorum.

Her platformda birlik ve beraberlikten bahsedip kendi yazdığı delegesinden korkanlar siz bu ülkeye nasıl umut olacaksınız? Sırf karşınıza aday çıkanları engellemek için teşkilatları kapatmakla neyi çözeceksiniz?

Değerli arkadaşlarım bu genel merkez kiracıları adaylığımı engellemek için Antalya il teşkilatını kapatmışlar ve usulsüzce parti üyeliğimi düşürmüşlerdir.

Şehit Liderimiz Muhsin Başkanımızın da dediği gibi “ER MEYDANI KANCIKLIK KABUL ETMEZ.”

Çıkın delegenin karşısına hesaplaşalım. Bu ne biçim fütursuzca bir davranıştır. Neyden korkuyorsunuz?

Korkunun ecele faydası yok kendinize güvenemiyorsanız ne işiniz var orada? Baskın bir kongre ile seçim alabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Bay kiracılar! Güneş balçıkla sıvanmaz!

Millette karşılığınız yok. Kendinize güvenemiyorsunuz ki millete güven veresiniz…

Türlü türlü ayak oyunlarıyla yaptıklarınızı nasıl meşrulaştıracaksınız? Her ortamda siyasi parti yasalarının anti demokratik olduğunu dile getireceksiniz, parti içende diktatörlük yapacaksınız, yok öyle bir dünya.

Bakınız biz il başkanlık görevini bırakırken de ifade ettik sözümün arkasındayım tekrar ediyorum; milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz, hatta cumhur başkanı dahi ola bilirsiniz ama adam olmak başka bir şey buda herkese nasip olmaz.

Değerli arkadaşlarım;

Bana olan güveninizi boşa çıkarmadım, yarı yolda bırakmadım kimseye stepne yapmadım, yapmamda, gölgesine sığınmadım, sığınmamda ama engel koydular inşallah bu engelleri bir bir aşarak geleceğiz.

Daha da güçlü geleceğiz. Namertçe kazanmaktansa, sizlerle mertçe kaybetmeyi tercih ederim.

Beni destekleyen, yanımda olan bütün gönül dostlarıma teşekkür ediyorum. Daha hiçbir şey bitmedi biz bitti demeden de bitmeyecek…
Saygılarımla …”

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]