REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Gültekin Uysal usulsüzlüğe sessiz kalmadı

Gültekin Uysal usulsüzlüğe sessiz kalmadı
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
14 Ekim 2020 - 13:14

Demokrat Parti Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal üniversitedeki usulsüzlüğe sosyal medya hesabından sessiz kalmadı.

Gültekin Uysal üniversitedeki usulsüzlüğe sessiz kalmadı

Demokrat Parti Genel Başkanı Twitter hesabından üniversitelerde iktidar destekli torpil kadrolarına çok sert tepki gösterdi.

Geleceğimizi emanet ettiğimiz üniversitelerin “siyasetin arka bahçesi” olduğunu ifade etti.

Gültekin Uysal’ın açıklamaları şu şekilde:

“Varlık sebebi olan erdem, estetik, etik gibi değerleri üretmesi, nesiller eliyle geleceğe taşıması gereken üniversitelerimizin içine düştüğü içler acısı hal! Üniversiteler iktidar destekli ve her türlü denetimden koruma garantili rektörlerin çiftliği,siyasetin arka bahçesi olmuş.””Bu ülkenin birliğinin, beraberliğinin teminatı, sağlıklı bir toplum yapısı İçin toplumsal mobilizasyonun aracı tüm vatandaşların kökenine, kimliğine, fikrine, tercihine bakmaksızın herkese fırsat eşitliğinin sağlanmasıdır. Toplumun bu ana kolonu derin yara almış durumda!””Toplumun alt gelir gruplarının tek başarı ve çıkış yolu kamucu eğitim yoluyla çevreden merkeze ulaşmak. Bugün maalesef gelir adaletsizliği eğitim adaletsizliğine dönüşmüş, ahbab-çavuş düzeni, kayırmacılık sistematik hale gelmiş fırsat eşitliğini yoketmiş durumda.”

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]