DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN728.8890.59

Hale Gitti! “Yapacağız” Dedi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hale Gitti! “Yapacağız” Dedi!
blank
blank

Perakende sebze hali esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Halin üstünü kapatıp, zemin ve içini düzenledikten sonra ikinci bir ihaleye çıkarak etrafının cephe düzenlemesini yapacağız. Uzun vadede de inşallah etrafını kamulaştırarak genişleteceğiz” dedi.

“Halin Üstünü Kapatıp Cephe Düzenlemesini Yapacağız”

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, perakende sebze haline giderek görüştüğü esnaflara “yapacağız” dedi.

Önceki gün sabah kahvaltısında eski sebze halinde esnaflarla bir araya gelen Başkan Bilgin, yakın zamanda yapacakları ihaleden sonra sebze halinin üstünün kapatılacağını ifade ederek, “Üstünü kapatıp, zemin ve içini düzenledikten sonra ikinci bir ihaleye çıkarak etrafının cephe düzenlemesini yapacağız. Uzun vadede inşallah etraftaki kamulaştırabileceğimiz alanları kamulaştırarak halin etrafını genişleteceğiz” dedi.

Her açıdan toplum menfaati ve hemşeri hukukunu gözeten bir anlayışla hizmet edeceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Bilgin, “İnsanlarımızın genelinin faydasına olan hususlarda ehliyetten, liyakatten ve adaletten asla taviz vermeyen bir yönetim anlayışı ortaya koyuyoruz. Başarı ve başarısızlık herkese göre değişir ama hiç kimse bize 5 sene sonra adaletsizlik yaptılar demeyecek” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından sebze halinde faaliyet gösteren iş yerlerini tek tek ziyaret eden Bilgin, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak sohbet etti.

Başkan Bilgin´e; Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Kayhan Işık, Bekir Sıktı Eminoğlu ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti. (Hakikat)

Büyük Sivas Haber

blank
blank

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.