Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Tek İcraatı Eleştirmek Olan Ulaş Karasu Vali Gül’ü de Eleştirdi!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tek İcraatı Eleştirmek Olan Ulaş Karasu Vali Gül’ü de Eleştirdi!
9 Kişi Okuyor
22 Mart 2018 - 12:39

Millete hizmet üretenlerin önüne geçmeyi adete kendisine görev edinmiş olan, milletin lehine her türlü kanun vb. değişiklileri ve yenilikleri anayasa mahkemesine ve diğer üst mahkemelere taşıyarak önüne geçmeye çalışan üst düzey CHP yöneticilerinin ardından benzer hareket ve eleştirilerle ilimiz Sivas’ta da Chpli yöneticiler (Ulaş Karasu) büyüklerinden gördüklerini yerelde devam ettiriyor.

Tek İcraatı Eleştirmek Olan Ulaş Karasu Vali Gül’ü de Eleştirdi!

Sivas’a geldiği günden bu yana gecesi gündüzü olmadan çalışmalar yapan ve halkın takdirini kazanan Sivas Valisi Davut Gül için, Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanı Ulaş Karasu’dan akıl almaz bir eleştiri geldi.

Parti binasında basın mensupları ile bir araya gelen Karasu, Valiliğin tek derdinin cami yapmak istemesi olduğunu vurguladı.

Karasu, “1942 yılında Türkiye Cumhuriyeti´nin ilk 10 hastanesinden birisi olan Numune Hastanesini yıkmak niçin birilerinin iştahını kabartmaktadır.Bu neyin hırsıdır. Sivas´ta 200´ün üzerinde cami vardır ve bu camilerde vatandaşlarımız özgürce ibadetlerini yapmaktadır. Sivas için simge arayanlar Sivas´ın tarihine iyi baksınlar.Sürekli bir tartışma olduğunda açıklama yapan 44 dernek Sivas küçüldüğünde, fabrikalar kapandığında, işadamları battığında yada cemaat yurtlarında çocuklara tecavüz edildiğinde, kadınlar katledildiğinde niçin seslerini çıkartmamaktadırlar. Geçmişte FETÖ´ye arsalar, yurtlar, binalar verenler şimdide bazı cemaatlere, tarikatlara aynı imkanları sunmakta. Yaşanan 15 Temmuz hala birilerinin aklını başına getirmemektedir” ifadelerini kullandı.

 

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 72
  • Hayır Aday Olmamalı --> 266
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558