SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Akdeniz’e AK Parti’den Yemek

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Akdeniz’e AK Parti’den Yemek
Bu haber 11 Kasım 2017 - 14:29 'de eklendi

gunaydinkocaeli.com’da yer alan habere göre, Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüşünün 19’uncu gününde Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve bazı il muhtarları dernek başkanlarıyla birlikte yürüyüşe katılmıştı.

Genel Başkanla birlikte, yürüyüşe katılan Dernek Başkanlarından, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Aşkın’da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ülkemizin geleceği için çocuklarımızın yarını için adalet için yürüdük. Yürümeye devam ediyoruz” demişti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Akdeniz’e AK Parti’den Yemek

Adalet yürüyüşüne Kılıçdaroğlu ile birlikte katılan, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve beraberindekilere dün akşam Sivas’ta bir yemek organize edildi.

Sosyal medyada yer alan açıklamalara göre organizasyon AK Parti teşkilatları tarafından gerçekleştirildi. Organizasyona AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas Muhtarlar Dernek Başkanı Duran Koç ve parti yöneticileri katıldı.

Ayrıca AK Partili kimliğiyle tanınan ve tam bir Erdoğan aşığı olan Mevlana Mahallesi Muhtarı Kazım Gözel sosyal medya hesabından da konuya tepkisini “Chp, Hdp ortak adalet dedikleri yürüyüşte destek veren muhtarlar konfederasyon başkanı Hüseyin Akdeniz ve bunlara destek veren, senin yanındayız diyen, Sivas muhtarlar Dernek Başkanı Duran Koç’a İç Anadolu muhtarlar federasyon başkanlığına destek verdiği için atayan başkan yapan Hüseyin Akdeniz. Sivas maalesef kucak açtı çok iyi ağırlıyorlar. Benim Cumhurbaşkanıma dil uzatacaklar, Sivas’ta da çok güzel ağırlanacaklar. Yok böyle birşey. ” mesajıyla gösterdi.

AK Partililer tarafından bu konu, “Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşüne Destek Verdi, Yemeği AK Partililerle Yedi” şeklinde yorumlandı…

Federasyon Başkanı ve Muhtarlar önümüzdeki bir kaç gün boyunca Sivas’ta gezi ve incelemelerde bulunacak. Ayrıca bugün Sivas Belediyesi tarafından yapılan projeler Sıcak Çermik Kaplıcasından misafirlere tanıtılacağı duyuruldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA