SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Ticaret Borsası Gürün’de İftar Programı Düzenledi

Ticaret Borsası Gürün’de İftar Programı Düzenledi
Bu haber 12 Haziran 2017 - 8:49 'de eklendi

Sivas Ticaret Borsası Yöneticileri ve Gürün ilçesindeki borsa üyeleri iftar programında bir araya geldi.

Özel bir Restoran’da Sivas Ticaret Borsası tarafından düzenlenen iftar programına, Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir, Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Borsa Meclis Üyeleri ve Gürün ilçesinde bulunan Ticaret Borsası üyeleri katıldı.

Ticaret Borsası İftar

İftar programında bir konuşma yapan Abdulkadir Hastaoğlu, Üyeleriyle sürekli bir arada olduklarını ancak böylesi bir vesileyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Hastaoğlu, yeni dönemde tekrardan aday olduğunu belirterek davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Abdulkadir Hastaoğlu, “Ramazan ayı, birlik ve beraberliğe bizleri davet eden, dayanışmayı ve paylaşmayı sağlayan, dostluk, kardeşlik vecibelerini en güzel şekilde öne çıkaran bir aydır. Siz değerli üyelerimiz ile birlikte, birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi olan bu iftarı yapabilmenin hazzı içerisindeyiz. Göreve başladığımız günden beri hizmet kalitesini artırarak, çözüm üreten, ilimizin ve üyelerimizin gelişmesine katkı sağlayacak projeler ürettik ve uyguladık. Tüm bunları hizmet kalitemizi artırarak yapabilmek için kalite belgemizi yeniledik ve Akredite Borsa olduk. Yaptığımız her işi sizlerin desteği, paydaşlarımızın işbirliği, Sivaslı tüccar ve sanayicimizin ilgisi ile gerçekleştirdik ve birlikte gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.” dedi.

Hastaoğlu son olarak, katılımcıların Ramazan ayını kutlayarak şunları söyledi.

“Bu vesile ile mübarek ramazan ayınızı bir kez daha tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileğiyle yaklaşan Kadir Gecenizi ve Bayramınızı da şimdiden kutluyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ramazan ayının getirdiği bereketin tüm İslam âlemine, bu bereketin sadece sofralarımıza değil kalbimize de yayılması dileğiyle, hepinizi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Sivas Haberleri için tıklayınız.

 


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA