SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

İlk Mitinginde Temel Karamollaoğlu ‘na Sivas’ta Şok!

İlk Mitinginde Temel Karamollaoğlu ‘na Sivas’ta Şok!
Bu haber 13 Mayıs 2018 - 17:29 'de eklendi

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu 24 Haziran seçimleri kapsamında ilk mitingini Sivas’ta yaptı. Miting sırasında bir vatandaşın  Karamollaoğlu’na tepki göstermesi ile alanda arbede yaşandı.

Karamollaoğlu’nun Sivas Mitinginde Saldırıya Uğrayan Yusuf Demir Konuştu

Temel Karamollaoğlu ‘na Sivas’ta Şok!

Seçim çalışmalarına Sivas’tan başlayan Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı TemelKaramollaoğlu, Kent meydanında düzenlenen mitingde Sivaslılara seslendi.

24 Haziran’da destek beklediğini söyleyen Karamollaoğlu’ya kalabalığın arasında bulunan bir vatandaş “Arsamızı hazineye sattın, şimdi de alamıyoruz. Ne yüzle geldin de buraya oy istiyorsun? Ayıp” diye bağırmaya başladı.

Alanda hakkını arayan vatandaşa miting görevlisi gençler saldırma girişiminde bulunurken, görevlilerin A haber’e git diye karşılık vermeleri de gözlerden kaçmadı.

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu,  geçtiğimiz günlerde Fatih Sultan Mehmet’in türbesini ziyaret ettiği sırada 15 Temmuz şehidi İbrahim Yılmaz’ın eşi Esma Yılmaz’ın tepkisiyle de karşı karşıya kalmış yaşananlar çok konuşulmuştu.

Sivas Haberleri


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA