REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

STSO Yeni Bir Projeye İmza Attı!


STSO Yeni Bir Projeye İmza Attı!
Reklam Ver 05444331555
12 Haziran 2019 - 12:21

STSO “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Gelecek Vizyonunu Belirliyor Projesi”ne ilişkin Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı ile Teknik Destek Sözleşmesi imzaladı.

Ticaret ve Sanayi Odası Teknik Destek Sözleşmesi İmzaladı

Önümüzdeki günlerde faaliyetlerine başlanılacak olan proje Orta Anadolu (ORAN) Kalkınma Ajansı’nın Teknik Destek programından finanse edilecek.

Teknik Destek Programı’nın amacı olan kurumsal kapasiteyi geliştirme doğrultusunda Sivas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iki ay gibi bir sürede proje tamamlanacak.

Projenin hedef grubu oda personeli, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri olacak. Hedef grubumuzun geliştirilmesi sayesinde bölgenin kalkınmasına optimum fayda oluşturulacak.

Proje ile birlikte STSO’nun gelecek vizyonu belirlenmesine ilişkin çalışmalar hayata geçirilecek olup, STSO’ya ait stratejik planının hazırlanması, Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon Sistemine ilişkin çalışma alanlarında da iyileştirmeler yapılacak.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Gelecek Vizyonunu Belirliyor projesi ile oda personelin hizmetlerini sunum esnasındaki kalite bilinci artacağından dolayı üyelerine yönelik sunmuş oldukları hizmetlerde memnuniyet oranları aratacaktır. Ayrıca stratejik yönetim ve diğer eğitimler sayesinde gerek oda gerekse yönetim ve meclis üyelerinin bakış açısı değişeceğinden dolayı yeni proje ve hizmetler sayesinde bölgesel kalkınmaya önemli katkılar oluşacak.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Gelecek Vizyonunu Belirliyor isimli projesi ile STSO personeline ve yönetim organlarının kalite ve stratejik düşünce bilincini geliştirmek amacı ile eğitimler verilecek. Bu eğitimler iki yönlü planlandı. İlk olarak gerek STSO personeline gerekse yönetim ve meclis üyelerine yönelik STSO hizmetleri ve bölgeye yapacakları katkıları daha iyi planlamak amacı ile stratejik bir bakış açısı kazandırmak için eğitimler gerçekleştirilecek.

Bu eğitim sürecinde; strateji, rekabet, mevcut durum analizi, gelecek vizyonu nasıl belirlenir, performans ölçütleri ve izleme ve değerlendirme süreçleri ile ilgili başlıklar olacak. İkinci aşamada ise STSO personeline sunmuş oldukları hizmetleri daha kaliteli sunmaları amacı ile eğitim programı uygulanacak.

Bu eğitim programında; TS EN ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi, Proses Yaklaşımı ve risk analizi eğitimleri verilecek. Stratejik yönetim ve Kalite eğitimlerinde kurumun stratejik yönetim ve kalite çalışmaları anlamında yapacakları toplu bir şekilde verilecektir. Eğitimler salt akademik bilginin yanına pratik bilgileri ve vaka analizlerini de içerecek.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com