hava Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 18,6443 % % 0.02
EURO 19,4227 % % -0.04
GRAM ALTIN 1.051,84 % % 0,00
ÇEYREK A. 1.719,75 % % 0,00
BITCOIN 315.658 % -0.263
SON DAKİKA

Google News

“Önce Sivas’ı Sonrada 16 İlçenin Tamamını Alacağız”

Son Güncelleme :

23 Ekim 2018 - 13:09

“Önce Sivas’ı Sonrada 16 İlçenin Tamamını Alacağız”

Belediye Başkanlığına aday olarak belirlenen adayların yandaş olarak değil sadece Sivas’ın yiğit insanlarına hizmet etmek için seçileceğini aktaran Özyürek, “2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde önce Sivas’ı alacağız sonra da 16 ilçenin tamamını alacağız. Genel seçimlerde oy oranımızı artırdık. Kıl payı farkla 2 milletvekili çıkaramadık. Allah nasip ederse belediyelere üç hilalli bayrağımızı dikeceğiz” dedi.

“Önce Sivas’ı Sonrada 16 İlçenin Tamamını Alacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Yerel seçimler öncesi çalışmalara başladıklarını kapı kapı dolaşarak vatandaşların oyuna talip olacaklarını söyledi.

Belediye Başkanlığına aday olacak kişiyi belirlerken kendilerine yandaş olan birini değil çalışan Sivaslılara hizmet edecek adayı belirleyeceklerini aktaran Milletvekili Özyürek, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde önce Sivas’ı alacağız sonrada 16 ilçenin tamamını alacağız. Gerekirse kapı kapı dolaşıp vatandaşlara adaylarımızı tanıtacağız ve oy isteyeceğiz” dedi.

Sivas’ın sorunlarını bilen kendilerine yandaş olmayan adaylar belirleyeceklerini aktaran Özyürek, “Önümüzde yerel seçimler var. Belirleyeceğimiz adaylar Sivas’ın yiğit insanlarına hizmet için yarışan gönüllü arkadaşlarımız olacak. İlk olarak Allah’ın izni ile Sivas’ı alacağız. Sonra’da 16 ilçemizin tamamını alacağız. Bunu da başaracağız. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnandığınız zaten şüphesiz başarırız zaten. İnancınızı kaybetmeyin. Çalıştığınız zaman inandığınız zaman doğru ve dürüst olunduğu zaman Cenabı Allah yardım ediyor. Belediye Başkanlığına aday olacak kişileri yandaş olarak değil gerçekten çalışacak kişileri belirleyeceğiz. Kapı kapı dolaşacağız ama Allah izin verirse Milliyetçi Hareket Partisinin 3 hilalli bayrağını belediyelere dikeceğiz. Seçim döneminde kapı kapı dolaşıp adayımızı tanıtacağız. Vatandaşların oylarına talip olacağız. Önce Sivas’ı sonra 16 ilçeyi alacağız. Milliyetçi Hareket Partisinin zaferi yakındır. Zaferi kazanmamak mümkün değildir. Bunu biz başardık. Seçimler de az daha zorlasaydık Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2 vekil çıkaracaktık. Ancak bunu kıl payı kaçırdık. Yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak oyumuzu 2’ye katlayacağız. Bizim Allah’tan başka kimseden korkumuz yoktur. Allah rızası için ben ülkeme milletime ve sevdalısı olduğum Sivas’a ve Sivaslı yiğit insanlara hizmet edeceğim” ifadelerini kullandı.  (Memleket)

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol