SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Suşehri’nde Muhtarlarla Asayiş Toplantısı

Suşehri’nde Muhtarlarla Asayiş Toplantısı
Bu haber 22 Eylül 2017 - 15:44 'de eklendi

Suşehri ilçesinde muhtarlarla genel asayiş toplantısı yapıldı.

Suşehri

İlçe Emniyet Müdürlüğünde Komiser Mustafa Yiğit’in başkanlığında, merkeze bağlı mahalle muhtarlarının katılımıyla genel asayiş toplantısı düzenledi.

Komiser Yiğit, yaptığı konuşmada, yeni eğitim yılının başlamasıyla polis ekiplerinin okullar bölgesinde denetimlerini sıklaştırdığını belirtti.

Vatandaşların da bu konuda duyarlı olmasını, özellikle okul bölgelerinde ve sokaklarda yabancı kişilerin ve yabancı plakalı araçların emniyet müdürlüğüne bildirilmesini isteyen Yiğit, şöyle konuştu:

“Yerleşim yerlerindeki huzuru yakalamanın tek yolu vatandaşlarla işbirliğinden geçiyor. Bizler gerekli tedbirlerimizi alıyoruz. Fakat burada vatandaşlarımızın da bizlere yardımcı olmasını arzu ediyoruz. Ayrıca okullardaki öğrencilerimizin de okul çevrelerindeki sıkıntıları aileleriyle paylaşmasını isteyiniz. Bizler de bu sorunları el birliğiyle çözüme kavuşturmanın yollarını bulalım. Bizlerin tek amacı ilçedeki huzuru bozmak isteyenlere fırsat vermemektir. Bu huzurun da bozulmamasının yegane temeli halktır, ayrıca güvenlik kuvvetleridir.”

Yiğit, daha sonra muhtarların taleplerini dinleyerek, bu tür toplantıların zaman içerisinde sıklıkla yapılacağını kaydetti.(AA)

Sivas Haberleri

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER