Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Soylu; Kılıçdaroğlu, Sana Açık Açık Söylüyorum Sen Bittin!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Soylu; Kılıçdaroğlu, Sana Açık Açık Söylüyorum Sen Bittin!
14 Kişi Okuyor
11 Aralık 2017 - 1:08

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için, “Dün şahsıma yönelik bir laf etmiş. Demiş ki ‘Seni asmayacağım da rezil edeceğim, bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkaracağım’ Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür, sen onu da beceremezsin. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum sen bittin” dedi.

Soylu; Kılıçdaroğlu, Sana Açık Açık Söylüyorum Sen Bittin!

çişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ortahisar İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin dışarıda insanlığın ve ümmetin derdiyle içeride de bir müfterinin hezeyanları ve iftiralarıyla uğraştığını söyledi.

Türkiye’de siyasi istikrara ve milletin hukukuna karşı nerede bir saldırı olsa o ihanetin içerisinde ya da savunmasında Kılıçdaroğlu’nu gördüklerini belirten Soylu, “Vekilleri terörist cenazesindeyken, kendisi terörist de olsa ‘Niye vuruyorsun’ diye savunma yapan, terör örgütü ile iltisaklı olduğu için hapse attığımız kişileri hapishanelerde ziyaret eden, attığı her adımda aziz milletimizi inciten, girdiği her seçimde milletten tokat yiyen bu zat belli ki akıllanmamış.” ifadesini kullandı.

“Sen bittin”

“Bu siyasi düzenbaz dün ak dediğine ertesi gün kara diyen adam, iki haftadır eline tutuşturulmuş paçavralarla şov yapıyordu” diyen Bakan Soylu, bunun yalan ve iftiralardan oluştuğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“(Açıklayacağım, büyük kıyamet kopacak rezil olacaklar) dedi. Burada söylüyorum, kendisi rezil oldu. Önce çıktı ekranlara kağıtları salladı. ‘Gel bakalım’ dedik, ‘Yok veremem’. Suç var mı? ‘Eğer suç varsa savcılığa ver’ dedik ‘Yok suç değil’ dedi. Sonra baktı olmuyor, evrakları günler sonra basına verdi. Bütün Türkiye gördü ki bu siyasi sahtekar yalanları ve iftiraları üzerinden Türkiye’de başka bir oyuna soyunmuş. Gördü ki Türkiye, dağ fare doğurmuş. Şimdi avukatlar suç duyurusunda bulundu. Konu mahkemeye intikal etti. Sonra hızını alamadı kurumları, hepimizi, A Haber’i asmakla tehdit etti. Dün de şahsıma yönelik bir laf etmiş. Demiş ki ‘Seni asmayacağım da rezil edeceğim, bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkaracağım’. Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi ipin de çürüktür, sen onu da beceremezsin. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum sen bittin.”

Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerini sürdürerek, “Kılıçdaroğlu, dün yolsuzluk marketinin önünde çektirdiğin fotoğraf tarih boyunca boynunda asılı yafta olarak asılacaktır. Kılıçdaroğlu, daha bitmedi, gözlerinden öperim Kılıçdaroğlu… Kılıçdaroğlu daha bitmedi, buradan sana tekrar söylüyorum, gözlerinden öperim demekle bırakmıyorum. Daha yeni başladı, yanına bir doktor al Kılıçdaroğlu, yanına bir doktor al. Beraber iş çevirdiğin özel kalem müdürün iyi bilir doktorların nerede olduğunu, hangi rezidanslarda olduğunu, hangi dairelerde olduğunu Kılıçdaroğlu. Sen buradan ne demek istediğimi anlıyorsun Kılıçdaroğlu. Gözlerinden öpüyorum Kılıçdaroğlu gözlerinden.” diye konuştu. KAYNAK – AA

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 72
  • Hayır Aday Olmamalı --> 263
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558