hava
DOLAR 18,6416 % % 0.01
EURO 19,3503 % % 0.52
GRAM ALTIN 1.055,31 % % 0,72
ÇEYREK A. 1.725,44 % % 0,72
BITCOIN 319.806 % 2.068
SON DAKİKA

Google News

Sivas’ta Devlet ve Özel Müteşebbis Yatırımları Artıyor

Son Güncelleme :

07 Ocak 2018 - 17:17

Sivas’ta Devlet ve Özel Müteşebbis Yatırımları Artıyor

Sivas’ta Devlet ve Özel Müteşebbis yatırımları artıyor… Özellikle son yıllarda Sivas’ta yükselen yatırımlar göz dolduruyor. Devlet yatırımları ve özel müteşebbis yatırımları olmak üzere göze çarpan hizmetler Sivaslıları sevindiriyor.

Sivas’ta Devlet ve Özel Müteşebbis Yatırımları Artıyor

Yıllarca boşuna akan sıcak çermiğin suyu artık boşuna akmıyor ve Sivas Termal ve Bilici Termal olmak üzere milyonluk iki yatırım burada hizmet veriyor ve çok yakında vermeye başlayacak.

SİVAS BİLİCİ TERMAL

SİVAS TERMAL

Sivas’ın ilk beş yıldızlı oteli olma özelliği taşıyan Sivas Hilton Garden İnn’de özellikle turizme dönük hizmet veriyor ve göz dolduruyor.

HİLTON GARDEN İNN

Yıllarca hep başka illerde ki AVM’lere giderek alışveriş yapan Sivaslılar geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan Sivas Primemall Avm sayesinde artık kendi memleketlerinde alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

PRİME MALL AVM

Son olarak devlet yatırımı olarak ilerleyen Sivas Yüksek Hızlı Tren projesi ve Sivas Mevlana tüneli projesi de özellikle ulaşıma dönük olarak Sivas’ı farklı kılacak yatırımlardan diğerleri.

HIZLI TREN

MEVLANA TÜNELİ

Sivaslı vatandaşlar bu yatırımları ilimiz Sivas’a kazandıran Devlet büyükleri ve özel müteşebbislere çok teşekkür ediyor…

Büyük Sivas Haber

 
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol