Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas SRT Canlı izle

Sivas’ın yerel kanallarından olan Sivas SRT Canlı izle… Ayrıca dilerseniz Kanal 58, Vizyon 58 ve Büyük Sivas Web Tv’yi de bağlantılara tıklayarak canlı olarak takip edebilirsiniz.

Büyük Sivas Web Tv izle     Kanal 58 izle      Vizyon 58 izle      SivasSRT izle

Sivas SRT CANLI İZLE

Sivas ilimizin yerel kanalı olan Sivas SRT TV’yi canlı ve HD kalitede izlemek için tıklayın. Sivas SRT kanalını sitemiz üzerinden canlı izlerken diğer yandan da Sivas SRT frekans 2017 bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sivas Tv izle, Sivas SRT Tv Seyret,Sivas Canlı izle,Sivas Kanalları..

23 yıllık bir altyapıya sahip olan Sivas SRT kanalını canlı izleyebilmek için en doğru adrestesiniz. Kanal Sivas SRT, Sivas’ın ilk özel televizyon kanalıdır. 2005 yılından beri yayın hayatını sürdüren Sivas SRT karasal yayın yanı sıra bir çok platformda yayın hayatını sürdürmektedir. Sivas ili ve ilçeleriyle ilgili en güncel haberlerin yayınlandığı televizyon kanalında, bunların yanı sıra yöresel sanatçılara ait şarkılar ve diğer sanat dallarının yayını yapılıyor.

Yerel kanal olan Sivas SRT daha çok Sivas bölgesine ait haberlerle vatandaşları bilgilendirmektedir. Bu yüzden de bölgedeki izleyici sayısı oldukça fazladır. SİVAS SRT TV izlemek için, internet üzerinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SİVAS SRT PROGRAMLARI – SİVAS SRT YAYIN AKIŞI

Bölgenin en çok izlenen kanalı Sivas SRT’nin yayın akışında genellikle Sivas’dan haberler, spor, eğitim, sağlık, kültür, eğlence ve sanat programları bulunmaktadır. Hatta en çok izlenen ve popüler olan programlardan bazıları ise Dil Kaleme Küsmeden, Erdemli Türküler, Teknoloji ve Hayat’dır.

Bu programların bazılarına Sivas’ın tanınan isimleri konuk olarak katılıyor. Bu yayın akışı sayesinde izlenme oranları yüksektir. Sivas spor ve tüm Türkiye ligleriyle ilgili bilgi veren spor programları, sinema filmleri gibi çeşitli konular kanalda kendisine yer buluyor.

SİVAS SRT FREKANS 2017 BİLGİLERİ
Frekans : 12559
Sembol Oranı : 27500
FEC : 2/ 3
Polarizasyon : V

Kanal Adı: Sivas SRT
Yayın Merkezi: Sivas
Kanal Türü: Yerel
Ünvanı: Mega Ajans Reklamcılık ve Tic. A.Ş.

İletişim Bilgileri
Telefon: 0 346 222 22 22
Fax: 0 346 224 69 69
E-mail: sivas.srt@hotmail.com
Web: http://www.sivassrt.com/
Adres: Osmanpaşa cad. kavukçu işhanı zemin kat SİVAS

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 109
  • Hayır --> 392
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com