hava -2° Hafif Kar
DOLAR 18,8274 % % 0.03
EURO 20,3331 % % 0.08
GRAM ALTIN 1.136,71 % % 0,73
ÇEYREK A. 1.858,52 % % 0,73
BITCOIN 439.294 % -1.862
SON DAKİKA


Google News

Sivas Merkez Cami Yapımına Sivaslılardan Tam Destek Geldi!

Son Güncelleme :

05 Haziran 2019 - 20:36


Sivas Merkez Cami Yapımına Sivaslılardan Tam Destek Geldi!

Sivas´a kazandırılacak olan merkez camii için çalışmalar hızlandırıldı. Geçtiğimiz günlerde Vali Salih Ayhan Başkanlığında KOMAŞ şirketi ve Sivas Merkez Cami ve Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği arasında imzalanan protokolün ardından proje çalışmaları için görüşmeler başladı.

Sivas Merkez Cami Yapımına Sivaslılardan Tam Destek Geldi!

Merkez Cami ve Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Beşir Köksal başkanlığında KOMAŞ ve Belediye ekiplerinin de katılımı ile Sivas´a güzel bir cami kazandırılması için görüşmeler yapıldı.

Camiyi yapacak olan Türkiye Diyanet Vakfı KOMAŞ şirketi mühendisleri ile Belediyenin İmar, Yapı Kontrol ve Plan Proje Müdürleri dernek başkanı Beşir Köksal başkanlığında toplandı.

Sivas´a kazandırılacak olan caminin güzel ve örnek olması için gayret gösteren Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığımıza bağlı Kocatepe Modern Mağazacılık İşletmeleri şirket (KOMAŞ) ile Belediyenin ilgili müdürlerinin katılımı ile yapılan toplantıda, camii ile ilgili yapılacak olan çalışmalar görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Sivas Merkez Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Beşir Köksal tarafından organize edilen Camii, Külliye ve Parkı Sivaslılara Sorduk bakın ne dediler?

Büyük Sivas Haber

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol