Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Büyük Sivas için Çalışıyoruz! Sivas Olan Biteni Bizden Öğreniyor

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyük Sivas için Çalışıyoruz! Sivas Olan Biteni Bizden Öğreniyor
222
07 Ocak 2019 - 19:56

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Sivas’ın sesi, kulağı, sözü olmaya devam ediyoruz. Sivas’ta yaşananların son dakika olarak Sivaslılara ulaştırıldığı ve her geçen gün ağını daha da genişleten Büyük Sivas Medya Grubu, haber, gazete, dergi, anket ve tv yayınlarıyla Sivaslılarla olmaya devam ediyor… Sivas için çalışıyoruz…

Büyük Sivas için Çalışıyoruz! Sivas Olan Biteni Bizden Öğreniyor

Devlet memurlarının akşama kadar bilgisayar ekranında açık olan, her türlü siyasi görüşten vatandaşın yakından takip ettiği buyuksivas.com güncel, hiç bir yerde olmayan haberleri son dakika Sivaslılara ulaştırıyor.

Özellikle Sivas’ta bazı siyasilerin ise sayfayı yakından takip ettiğini çevresinden gizlediği ve bu durumu çevresine belli etmeden gizli gizli buyuksivas.com’u okuduğu biliniyor.

Mobil izlenim oranı, bilgisayar izlenim oranından tam on kat daha fazla olan buyuksivas.com, Sivas başta olmak üzere, başkent Ankara, İstanbul İzmir gibi büyük şehirlerden de yakından takip ediliyor.

Sosyal medyada Sivas’taki en fazla takipçiye sahip olan buyuksivas.com yayınladığı haberler, video ve fotoğraflarla da ayrıca milyonlarca kişiye erişim elde ediyor.

WhatsApp hattı 05558981558’e ulaştırılan Sivas’taki son dakika olaylar ulusal gazeteler ve ajanslarında ilgisini çekiyor ve buyuksivas.com’un ardından da bu haberler ulusal medyada da yer alıyor.

Biz Sivas için çalışmaya devam edeceğiz. Bizi yakından takip eden ve her gün bir kaç kez sayfalarımızı ziyaret etse de bu durumu belli etmeyen kıymetli takipçilerimize selam olsun…

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 339
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 252
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 5
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58